Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkedésnél mennyire számít,hogy a pasinak mi a végzettsége, mit dolgozik illetve mennyit keres?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 22:43
1 2 3
 21/27 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Az hogy mennyit keres olyan szempontból fontos, hogy pl. nagyjából hasonló mennyiségű pénze legyen a közös programokra, hasonló dolgokra szeressen költeni, mármint ne az legyen, hogy el akarok menni valahová és ő nem jön, mert nem tudja kifizetni vagy nem akar ilyenekre költeni. Tőlem kölcsön soha az életbe ne kérjen, max ha házasok leszünk, majd akkor közdhetünk együtt, addig nem.

Szóval ja, kb. hozzám hasonló legyen. Az, hogy pénzben pontosan ez mennyit jelent, az más kérdés, mert nyilván nem mindegy, hogy saját lakása van vagy albérletet fizet és még az mellett kell másra költeni.


Munka területén nem tudom, lenne-eolyan, ami nagyon kiverné a biztosítékot.

A végzettség meg olyan hogy... a legtöbb ember nem az elvégzett szakmájában dlgozk úgysem.

2021. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%

Annyiból számít, hogy az érdeklődéséről, beállítottságáról sokat elmondhat.

Plusz nekem a munkarend nagyon fontos, nekem sok együtt töltött időre van szükségem, nem vállalnám be a kapcsolatot olyannal, aki nem hétközbeni nappalos munkarendben dolgozik.

Fizetés csak annyira számít nekem, hogy tudja eltartani magát.

2021. máj. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
91%

#21

Én kultúrszférában dolgozok, történészek, régészek, művészettörténészek között - túlnyomó többségük kapcsolatban/házasságban él.

Honnan szeded az ellenkezőjét? Miért ne lenne kapcsolatuk, "csajuk"?

2021. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
Számítana nagyon is, már úgy értve, hogy nem lennék olyannal, aki folyton elutazik, vagy nem nappali munkarendben van. A fizetés meg, hogy ketten együtt tudjunk normális élet-színvonalon élni (tehát nem kell eltartania, nem is szeretném). Viszont én mesterszakon tanulok és baromira zavarna, ha az intellektusunk/érdeklődésünk nem egyezne én meg szeretek színházba járni, érdekel a kultúra, nyitottság a világunk felé, amire jobb esélyek mutatkoznak, ha hasonlóan tanult embert választok. Nem mondom, hogy ne létezhetne kivétel, de többnyire nem vagyunk egy szinten azokkal, akik nem képezik magukat, meg akkor belőlük hiányzik is az igény, hogy folyton tanuljanak én meg imádok tanulni. Folyton jönne a lenézés, hogy mit tanulok.. ismerem ezt jól.. kösz, nem. Ebből nem kérek. De hál istennek diplomás párom van. :)
2021. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
40%

#26

Mondjuk ez butaság, hogy hiányzik a tanulásra való igény abból, aki nem diplomás... szakmák terén is van mindig hova fejlődni, technikum, mesterképzés, továbbképzések, tanfolyamok.

Ez nem azon múlik, hogy diplomás-e az illető, csakis azon, hogy akar-e tovább fejlődni.

2021. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%
25-ös, én a saját tapasztalatomat írtam le, hogy összességében mi a bajom ezzel az egésszel. Volt, akinek nem tetszett, hogy ilyen módon képezem magam, mert minek. Szóval ennek tudatában írtam, amit és nem kívánom visszavonni. A kivétel lehetőségét meghagytam, illetve egy egy szubjektív véleményes kérdés, ahol úgymond nem létezhetne rossz válasz.
2021. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
60%

#26

Nyilván szubjektív, épp ezért nem is nyomtam rád a pirosat, hiszen hasznos a válaszod. Azt hittem, szintén szubjektíven hozzá lehet szólni, szabad rá reagálni. Elnézést.

2021. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!