Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkedésnél mennyire számít,hogy a pasinak mi a végzettsége, mit dolgozik illetve mennyit keres?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 22:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Ezeknek pénz kell, de jó diplomával. Gazdag melós kocc!
2021. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Eléggé számít. A vonzalom megléte után ezek a legfontosabbak. Hozzám hasonlót keresek. Nem többet, nem kevesebbet.
2021. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
😴😴😴😴
2021. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, talán én vagyok a kivétel, de nekem nem számit. Nekem inkább az ember számit, minden téren emberileg jól kijöjjünk. Mit csináljak, ha tele van pénzzel, de nem érzem magam jól mellette nem vagyok nő mellette. Egyszer élek, ha hullámvölgyekkel is éljek tartalmas, minőségi életet, szenvedélyes stb. szeretkezés már csak hab a tortán...
2021. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem nő vagyok, de nagyon. Kicsit jóképűbb vagyok, normális és olyan 25 éves korom előttig főleg ezeket nézték a nők, nem éreztem, hogy érdekelné a lányokat a pénzem, hátterem, legalábbis mindig találtam olyan csinos csajt, akit nem érdekelt (kapcsolatra is). Viszont érettségi után anno két év után ott hagytam az egyetemet és dolgozni mentem, amiből nem jött be annyi pénz, vagy maximum csak magad halálra dolgozása mellett. Ezért 26 évesen elmentem inkább mégis levelezőre egyetemre, mert többet akartam keresni, magasabb társadalmi státuszú és megbecsültségű végzettséget és munkát akartam. Természetesen közben elég nehéz volt, mert a suli és munka mellett nem sok időm volt magánéletre, sokszor jöttek a nőktől az arcok, hogy egyetemre járok ennyi idősen. De abszolút megérte, most megint ott tartok, hogy piacképes szakmám van, jobban keresek mint a fizikai munkákkal, ráadásul időben kevesebbet és kevésbé megerőltetőt dolgozom és hát valljuk be a diplomás nők elég nagy részéhez csak akkor van hozzáférésed, ha te magad is diplomás vagy (tisztelet a kivételnek). Én ezt vettem észre, ezért írom és nem arcoskodásból, hogy még jóképűbbként és amúgy normálisabbként is ezek nem elegek nagyon sokszor ismerkedéskor, hanem persze fontos a pénz is, végzettség is, illetve a munkád jellege és annak presztízse. Ezek is számítanak és ez is alakítja a nők benyomását rólad.
2021. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon fontos, mivel az én életemről van szó. Az hogy mások IQ light milliomosokkal vagy szimpla melósokkal vannak, nem érdekel. Sőt akár lehetnek top IQ orvosokkal, vállalkozókkal is.
2021. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sokat számít. Magamhoz hasonlót várok el.

#5-el egyetértek.

2021. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
14%

#5 Na jó,most adtam fel az egészet így kamionosként.

Két hét távollétet úgy sem bír ki egy normális nő (tisztelet a kivételnek),gondolom én utána a két hét együtt töltött idő nem kárpótolja.

2021. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Hát engem az is zavar, ha nem ír helyesen. Buta emberrel együtt lenni olyan, mint egy gyerekkel vagy egy fogyatékossal lenni kapcsolatban.
2021. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tartom magam többnek a diplomámtól, de azt hadd ne kelljen már eltűrnöm, hogy a párom kevesebbnek tart miatta. Ezért kell diplomád és akkor emiatt nincs a kinek nagyobb vita.
2021. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!