Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ismerkedésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ismerkedésnél mennyire számít,hogy a pasinak mi a végzettsége, mit dolgozik illetve mennyit keres?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 22:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%

#10 Rám gondoltál?


9.Voltam.

2021. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
55%
Nagy elfogadás, hogy bármit megdug, aminek puncija van, aztán lelép.
2021. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

Nekem számít. Három diplomám van, és intelligensnek tartom magam. Sajnos ismerkedtem már sokféle emberrel, de mindig az lett a vége, hogy vagy teljesen más dolgok érdekeltek és nem volt téma. Vagy egyszerűen nem értette amit mondok. Egyszerűen más a kommunikációs és az értelmi szint. Nem azt mondom, hogy több diplomája legyen, de diploma nélküli emberrel egyszerűen nem jövök ki jól hosszútávon. Más fontos, mások az értékek. Hosszútávon tervezve például biztos, hogy a gyerekeim egyetemen való továbbtanulását támogatnám és ezt várom a jövendőbeli páromtól is.

A pénz kevésbé számít. Inkább az számít, ami a kettőnk összhangját nagyban meghatározza

2021. máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező arra kíváncsi, hogy a válaszadóknak számít e. Tehát kíváncsi az igenekre és a nemekre is. Tehát minden válasz hasznos, hiszen a kérdésre válaszol. Az egy más dolog, ha valaki a véleménnyel nem ért egyet. Szégyen, hogy ezért kell lepontozni a másikat
2021. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%

A párommal középsuli végén ismerkedtem meg, egyszerre nőttünk fel, így én hiába mentem egyetemre, az nem zavart, hogy ő végül nem ment egyetemre, mert tudom az okát, végig itt voltam mellett. A kapcsolatunkban minden rendben, nincs ebből probléma, hiába vagyok diplomás (2 éve szereztem), ő még mindig jobban keres, mint én, de most mát mindegy, mert közös kasszán vagyunk.


Valószínűsíthető, hogy pár éven belül az én fizetésem le fogja hagyni az övét. Ettől nem fogja kevésbé férfinak érezni magát, hiszen az ő támogatása is kellett ahhoz, hogy én megszerezzem a diplomát, végig mellettem állt.

2021. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
53%
10-es vagyok, a hatosra reagáltam. Az egész válasszal nem lenne baj, ha felfogná, hogy igen, vannak olyan nők, akik elmennek egy idiótával, de ez nem kollektíve minden nő.
2021. máj. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
47%
16. De mondjuk az ilyen szexista hülyeségeket felpontozzák, mint amit a 14-es írt. Vagyis mindenkinek maga felé hajlik a keze, mindenki a szubjektíven neki tetszőt felpontozza, neki nem tetszőt le.
2021. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
A 16-os válasza egy reakció volt arra, mennyire elfogadók a férfiak. Nem azok, csak máshogyan válogatnak. Ezért van annyi diplomás, magányos nő aki nem cicababa. Nem kell a rizsa arról, a férfiak milyen szuper elfogadók.
2021. máj. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
29%

De akkor miért nem a tanító, népművelő, biológia tanár, filmesztéta, irodalmár, műfordító, srácoknak van fullos és/vagy komoly diplomás csaja?

Valahogy sosem a 150-ért a könyvesboltban dolgozó, művészettörténész srác viszi haza a modell lányokat.


(Miközben hugom osztálytársa a falujuk legpénzesebb pasija, mint villanyszerelő-vállalkozó, és a körzeti dokicsaj a felesége.)

2021. máj. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

21 Te tudsz szöveget értelmezni? Nem arról volt szó, hogy a full extrás nőknek mi jön be, szerinted itt full extrás nők írogatnak? A kérdés a nőkhöz szólt, ebből is látszik, milyen gyökér vagy, hogy neked csak az üresfejű modell csaj a nő, a többi nem számít.

Normális, átlagos nők írogatnak itt, akik szívesen összejönnek hozzájuk illő normális, átlagos pasikkal. Bölcsész vagyok, megnyugtatlak, hogy az összes tanár, filmesztéta, műfordító ismerősömnek komoly párkapcsolata van.

2021. máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!