Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen dumakkal lehet tutira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dumakkal lehet tutira "felszedni" egy fiut egy bevasarlokozpontbol, etterembol vagy mas ilyen helyekrol?

Figyelt kérdés
nem arra gondolok hogy hazavinnem hanem csak hogy jarjak vele, csereljunk telo szamot..
2010. aug. 20. 00:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha a barátnőddel vagy megjegyzed neki hangosan hogy nem is mondtad hogy ilyen jó pasik járnak ide vagy dolgoznak itt satsat és rámosolyogsz.Ha szabad és bejössz neki beszélgetést kezdeményez.Legalábbis nekem mindig bejön ez.:)

17/L

2010. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szia cica,van gazdád?

elvesztettem a telefonszámom.megadod a tiedet.

sziia nem ismerlek valhonann?

engem a barátom a telefonszámos dumával szedett fel.13 hónapja vagyunk együtt(L)

2010. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
23:10 akkor te nagyon gáz vagy, hogy benyeled az ilyen sablonszövegeket :D
2010. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Berlin ***** válasza:
Azért Kata mert a dobó Katával reklámozták a Pepsit ezzel a szöveggel valamikor 1997 tájékán
2010. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Berlin ***** válasza:
Dobó
2010. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!