Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért írogat de sosem hív el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat de sosem hív el randizni?

Figyelt kérdés

Január óta azaz lassan 3 hónapja beszélgetek egy pasival egyszer randiztunk de azóta nem találkoztunk. Egy hónapja találkoztunk kb. Én nem mindig vagyok itthon a városban a munkám miatt de azért viszonylag gyakran hazajövök és van is szabadidőm.

De egyszerűen nem hív el találkozni.

Vagy ha igen akkor is inkább arra hogy menjek át hozzá,amit valahol értek mert jelenleg semmit nem lehet csinálni a városban. Én viszont ezeketmindig finoman visszautasítottam mert nem szeretnék rögtön kb átmenni hozzá még ha második randi akkor sem. De mindeközben folyamatosan ír, minden nap nagyjából megkérdezi hogy miújság hogy vagyok, szóval érdeklődő. Viszont igazából ettől függetlenül elég unalmasak a beszélgetések, megkérdezi a napomat és annyi. Élőben egyébként nem volt unalmas a beszélgetés amit megintnem tudok mire vélni.

Számomra érthetetlen hogy ha nem érdeklem miért írkálna harmadik hónapja viszont akkor miért nem hív el randizni??

Egyébként azóta volt szó taliról..végülis belementem hogy átmegyek hozzá egy két órára mert már akárhogyis de talizni akartam hogy legalább akkor is látom hogy viselkedik és megtudom hogy hányadán állunk.

Nem is írt napokig aztán mikor előző nap megkérdeztem hogy mi legyen a talival akkor lemondta.

Jöttek a magyarázatok sorozata hogy miért nem ér rá.Írtam neki hogy jó persze megértem. De rövidre fogtam a válaszaimat.

És nemrég most írt hogy meddig vagyok itthon....

Egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az egészet...mert egyfelől érdeklődő ,másfelől meg ha tényleg érdekelném szakítana rám időt..

Bocsi ha hosszúra sikerült, de nem tudok rájönni mi a célja ezzel. Ha ti értitek vagy àtlátjátok légyszi írjatok.


Az is lehet hogy csak unalomból/magányból kell neki valaki akinek irogathat?



2021. márc. 18. 19:53
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Ertem csak az a bajom ezzel hogy ha annyira akar tenyleg talalkozni ( es azota irtam is neki hogy benne vagyok abban is hogy atugrok hozza) akkor miert mondta le utolso pillanatban kb a talit... es akkor is ugy hogy en kerdeztem ra hogy na akkor mivan.

Egyebkent meg elotte napokig nem is irt...

2021. márc. 18. 20:09
 12/41 anonim ***** válasza:
56%
Full ellentmondás az egész, amire panaszkodsz h nincs, ottvan, csak neked az nem jó és még őt akarod beállitani szarnak
2021. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Na, utolsó pillanataban lemondja, napokig leír, házhoz hív, kifogásokat gyárt, szerintem egyértelműen jelzi, hogy nem gondolja komolyan.

Vagy ha igen, nagyon sz-rul sikerült neki kimutatnia és tartós kapcsolatban is csak a félreértések meg problémák lesznek belőle.

Én koptatnám, de nyilván a Te dolgod.

2021. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Mikor eloszor feldobta ezt hogy menjek at akkor ezt irtam neki : “ Remeltem hogy te nem az a pasi leszel aki elsore athiv magahoz:)”

De igazatok van tokre...koszi!!

Most irt hogy meddig vagyok itthon. Erre ne is valaszoljak mar? Mert ezutan ia csak menne az etetes szerintem...

2021. márc. 18. 20:11
 15/41 Sunshinedoll ***** válasza:
54%
napokig nem ír*
2021. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
43%
Mert elhivott már 56x magához de nem mentél, azért egy idő után baziunalmas ez
2021. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
73%
Megdugna csak, de annyira nem fontos, hogy tegyen is erte. Ha atmesz, oke, ha nem, akkor az se baj, majd szol masnak. Minek foglalkozol ilyen gyokerekkel? Egy setara se venne a faradtsagot.
2021. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Nyilván te döndöd el, hogy koptatod le, figyelmen kívl hagyon, vagy szerintem megírhatod neki azt is, hogy hát mivel eddig nem sikerült egy randira se elhívnia, így inkább nem fordítanál rá több energiát. Ebből majd rájön, hogy házhoz rendelni pizzát szoktak, nem barátnő-jelöltet, és ha valóban ismerkedni akar, akkor majd elhív normálisan.
2021. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

12-es ...igen ott van... hogy elhiv talalkozni...DE magahoz... nulla energia befektetes. Nyilvan ez a legegyszerubb neki es nem egy nornalis randit szervezni. Es nekem ezzel van a problemam.

Senki nem allitja be szarnak csak vazoltam a helyzetet hogy hogyan viselkedik. :)


A masik pedig az hogy az esetek nagy reszeben nem is beszelt arrol hogy talizna ujra...

Feldobtam a temat akkor ugrott ra (hogy menjek at hozza) aztan lebeszeltuk aztan utolso pillanatban lemondta.

Ugyhogy errol ennyit.

2021. márc. 18. 20:16
 20/41 A kérdező kommentje:

16-os

Az is baziunalmas hogy egy sétára vagy egy kávéra nem venné a fáradtságot

Sőt még arra se hogy nála talizzunk, hiszen azt is lemondta 😀😊

2021. márc. 18. 20:18
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!