Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pénteken lesz randim, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken lesz randim, de eléggé megfáztam. Már majdnem teljesen meggyógyultam, de eléggé köhögök. Így elmenjek? részletezem

Figyelt kérdés

Már 1 hete lebeszéltük a randit, de útközben lebetegedtem, már jövök ki a betegségből, csak eléggé köhögök, más tünetem már nincs (nem covid, volt tesztem)

Így elmenjek a randira? Annyira nem lenne szívem lemondani, várom nagyon. Ez nem túl ijesztő? Hogy ott néha köhécselek?


2020. szept. 30. 17:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Torokfájást és köhögést a hideg is tud okozni, nem kötelező, hogy legyen bakteriális vagy virális felülfertőződés.
2020. szept. 30. 21:48
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
De igen, ez nagy valószínűséggel vírusfertőzés. A hideg maximum ideiglenesen okoz köhögést, torokkaparást (értsd: ahogy melegebb helyre kerülsz, elmúlik).
2020. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az okoskodással orvosi diplomát is kaptál? Ellenkező esetben nem kérem a tanácsaidat!
2020. szept. 30. 21:58
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Csak tudja meg itt mindenki, hogy h.ülye vagy, ráadásul mellé még egy utolsó paraszt. :)
2020. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, pedig igaza van, csak meghűlésre nem köhögsz, hanem az amiatt legyengült immunrendszer nem tudja visszatartani a bakteriális fertőzést, ezért köhögsz. Mert a szervezet így is akar pluszba megazabadulni a baciktól.


Ettől függetlenül mond ezt így el, szerintem megértő lesz a másik fél.

2020. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A megfázás is egy vírus. Nézz utána.
2020. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 BeefEater ***** válasza:

A megfázás is vírus, valóban, de jóval kevésbé veszélyes mint a Covid, amid viszont nincs.

Mondd el neki, hogy mi van és ha így el akarja halasztani akkor rögtön ajánlj fel egy új időpontot jövő héten. Ne pörögd túl az ilyeneket, beszéljétek meg.

2020. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!