Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti várnátok rá mig meggyógyul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti várnátok rá mig meggyógyul?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel elmentünk std tesztre az első szex előtt. Nálam minden ok de ő szifiliszes és sajna úgy néz ki régen kaphatta el és a súlyos bajait pl. Izületi fájdalmak, fejfájás ez okozta. Nekem nagyon tetszik,szeretem bár szex még nem volt köztünk, és jelenleg is kezelik. Az orvos szerint mindenből ki lehet gyógyulni csak idő kérdése. Ti várnátok rá a helyemben?
2017. aug. 7. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így elsőre elég sokkoló lenne. Nem hiszem, hogy várnék rá 😃
2017. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha ez a kérdés felmerül benned ,akkor te nem is szereted igazán...

Most komolyan tőlünk várod el,hogy szakíts e vagy se?! Pfff

2017. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok szakítani de kicsit rossz nem tudom mennyi idő múlva gyógyul ki belőle.
2017. aug. 7. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd el ,jobb lesz neki nélküled!!
2017. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy várnék és támogatnám.
2017. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Én már azt sem értem, hogy merül fel egyáltalán, hogy ne várd meg... gondolom te is csak úgy összejöttél vele, hogy legyen "valaki", de hogy nem szereted, az tuti.

Max. azt tudom még elképzelni, hogy azt hitted, hogy szűz, és így derült ki, hogy nem az, bár az is érdekes helyzet...

Több tippem nincs.

2017. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ha rólad derülne ki ugyanez, teljesen jogosnak gondolnád, hogy emiatt elhagy...
2017. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel 28 éves eléggé meglepődtem volna ha még szűz. Természetesen szeretem ha nem így lenne ebbe a szűrésbe sem mentem volna bele.
2017. aug. 7. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem fogadtatok egymásnak örök hűséget, vazze. Hol vagytok ti attól?


Ha van más, egészséges csaj a láthatáron, akkor én inkább váltanék. (Sőt, asszem akkor is, ha nincs.)

2017. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!