Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nagyon aggódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon aggódik értem, mindent megtesz, h meggyógyuljak, az azt jelenti, h így nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy súlyos idegrendszeri betegségem van. Van egy lány, akit nagyon érdekel a sorsom, mondta, hogy többet érez irántam, mint barátság. Viszont állandóan aggódik értem, folyton hangoztatja, hogy menjek orvoshoz. Meg hogy ne fojtsam el magamban a dolgokat, mert a porblémáim 90%-a magától megoldódna, ha kimondanám, szerinte ez az oka a betegségemnek is. Megfojt engem a túlzott törődésével és közeledésével. Mindig mondja, hogy többet kéne utaznom, mert mennyire ki voltam virulva, amikor hazajöttem Törökországból és az sokkal jobbat tett nekem, mint mindne gyógyszer meg orvos együttvéve. Meg folyton mondja, hogy reméli most már magától elmúlik minden bajom.
2019. júl. 13. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy SEGÍTENI AKAR.
2019. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez azt jelenti, hogy szeret, és, hogy szívesen segítene rajtad bármivel, csak mert szeret.

De semmiképp sem jelenti azt, hogy így nem vagy elég jó neki. Ez nem igaz. Akkor nem lenne beléd szerelmes, vagy nem vonzódna hozzád.

2019. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
fck logic...
2019. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád is azért aggódik érted és törōdik veled, amikor beteg vagy, mert nem szeret, nem vagy elég jó neki.


Istenem de agybajos vagy te kérdezō-,-

2019. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noren1989 ***** válasza:
0%
Szerintem a csaj is idegbajos, vagy legalàbbis valmai elvetemült fétise van.
2019. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
0%
*valami
2019. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Még nem jött rá hogy nem érdemelsz szeretetet...Így reagálsz a törődésre? Komolyan?
2019. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!