Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik tudjak magukrol, hogy tarsfuggok? Esetleg olyan aki “meggyogyult”? Hogyan?

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy az vagyok. De nem tudom mi legyen a kovetkezo lepes. Lefoglalom magam, nem is unatkozom, de megis szinte megbolondulok ugy vagyom egy olelesre..van aki bejarta ezt az utat? Most epp ezert vagyok egyedul hogy helyrekapjam magam. Szakemberre sajnos jelen pillanatban nincs anyagi hatterem. L

#Tarsfuggok
2018. nov. 5. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy elég komoly diagnózis.Magadat ne diagnosztizáld.Hány kapcsolatod volt eddig?Meddig tartottak,és két kapcsolat között mennyi időt töltöttél egyedül?Nem csak magányos vagy?Azt ìrod most ezért vagy egyedül,hogy rendbe tedd magad.Tehát szakìtottál az elmúlt időben.Nem az visel meg?Hány éves vagy?
2018. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amióta elkezdtem parkapcsolatban elni (19) azota mindig volt vmi most a huszas eveim kozepen jarok. Velem szakitottak. Azert irom, hogy azert vagyok egyedul, mert lenne valaki aki szivesen lenne velem, de most nagy erok aran visszafogom magam. Ket kapcsolatom volt idaig az elso 6 honap a masodik 6 ev..
2018. nov. 5. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen párom, aki társfüggő volt és minden mindegy volt neki, csak legyen valaki.


Leginkább pszichológus tud ezen segíteni.


Vagy ha nem fér bele a büdzsédbe, keresgess youtube-csatornákat ebben a témában. Pl. a Tanulom Magam is tök érdekes, de rajta kívül vannak mások is.


Ha angolul tudsz, esetleg úgy is keresgethetsz, igaz, a szakszavak megérnek egy misét.

2018. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy ölelést bárkitől kaphatsz, olyantól is aki nem biztos, hogy átérzi, hogy mi van veled (nem érzed magad jól, stb..)

Kaphatsz, akár egy baráttól is, aki együttérez veled.

Szerintem jó úton haladsz.

Van ismerősöm aki 14 éves kora óta majdnem fél év megszakítással folyamatosan kapcsolatban volt.

Most is, és viszont a mostani kapcsolatában teljesen ki van égve, mégsem képes szakítani.


Úgyhogy neked remélem így ismeretlenül is, hogy sikerülni fog :)

2018. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!