Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt valaki, aki abból jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki, aki abból jött rá, hogy megcsalja a párja, hogy nemi betegséget szedett össze, vagy nem tudott egy ilyen fertőzésből meggyógyulni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát ahhoz már nagyon durva nemi betegség kell...

Mert sok olyan egyébként nemi úton IS terjedő betegség van (a hüvelygombától a herpeszig), ami jelen van a szervezetben, de nem okoz tüneteket és nem kell hozzá megcsalás, hogy előjöjjön.

Szóval csak akkor gondolnék megcsalásra, ha orvos igazolná, hogy ez bizony valóban nem kapható el másképp, csakis aktus révén.

2019. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egyik barátnőm volt hasonló szituban régebben, bár ő csak utólag világosodott meg. Visszatérő gombás fertőzése volt, amit kezelt is, párjával együtt, de rendre 'visszajött'. Aztán mikor szakítottak, többé nem volt ilyen gondja.
2019. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
# 2: Ezt hívják pingpong-effektusnak, amikor a pár tagjai oda-vissza fertőzik egymást, ezért nem tud kigyógyulni. De a legnagyobb esély arra van, hogy a férfi a barátnőjétől kapta a fertőzést, és miután a nőt kezelték, a férfi visszafertőzte.
2019. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

#3


Azért írtam, hogy mindkettőjüket kezelték. Mégis egy idő után ismét jelentkeztek a tünetek. Nyilván nem csak ennyi alapján jött rá, hogy megcsalták, utólag derültek ki dolgok, így viszont világos volt, hogy honnan sikerült újra és újra megfertőződnie.

2019. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

# 4: Akkor is sántít a történet, mert ha a férfit is kezelték, akkor a mástól elkapott fertőzésre is jó lett volna az adott szer. (A gombaellenes szerek általában széles spektrumúak.)

De mondok mást... A hüvelygomba az olyan, hogy még férfi se kell hozzá! Bármikor, bármitől kijöhet, ha jelen van a szervezetben. Ha az illetőnek jelenleg nincs gombája, az a szerencsétől is lehet, de más oka is lehet...

Pl. nekem párkapcsolatban azért van gyakrabban gombám, mert az összes fogamzásgátlási módszer hajlamosít rá. Ez van...

De egy sima antibiotikum-szedéstől is lehet, akár egészen kislányoknál is, akik még hírből sem ismerik a nemi életet.

Összességében én gomba esetén pont nem gondolnék megcsalásra, mivel tudom, hogy bármikor előjöhet.

2019. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
4-es: évente egyszer-kétszer mindig van gombás fertőzésem, pedig nincs aktív nemi életem. Gomba lehet akár cukorháztartás felborulásának a jele, vagy csak szimplán károsodott baktériumflóráé is(akár bél, akár hüvelyről van szó).
2019. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor is sántít a történet, mert ha a férfit is kezelték, akkor a mástól elkapott fertőzésre is jó lett volna az adott szer. (A gombaellenes szerek általában széles spektrumúak.)"


Hiába kezeli magát, ha közben egy másik nőt is dug, aki fertőzött.

2019. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Én így jöttem rá. Szerencsére nem feküdtünk le (nem mert velem szexelni, mert neki a nemi szervén akkor már voltak tünetek) csak megcsókolt, így "megúsztam" májkárosodással, és szívizomgyulladással. Hónapokig tartott, míg meggyógyultam, de járhattam volna sokkal rosszabbul is. Senkinek nem kívánom azt az érzést, amit a HIV-teszt eredményeire várva éltem át. Szerencsére minden más negatív lett, ebből a vírusfertőzésből meg ki tudtak a dokik kezelni. Mindezt egy tökéletesnek tűnő házasságban, egy 1 alkalmas (orál) félrelépés miatt.
2019. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

#5 és #6

Édes Istenem, én se azt mondtam, hogy a gomba ennek a jele, ne fordítsátok már ki amit írtam... Csak azt, hogy esetében ez hozzájárult a megcsalás tényének bizonyításához.


#7

Köszönöm, végre valaki érti.

2019. ápr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem exem külföldön dolgozott. Mikor hazatért, feltűnt, hogy az összes boxerján fura sárgás és nagyon büdös foltok vannak. Megkérdeztem mi ez, ő pedig megmutatta a péniszét. Mint kiderült elmentek kvázni, és elkapott valamit, ami gusztustalan fekélyes hókyagokat okozott.

Nem tudom, mit kapott el, az orvoshoz már a bőröndjével ment.

2019. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!