Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hisztek abban, hogy Széki...

Hisztek abban, hogy Széki Attila (Curtis) képes végleg meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Lesz benne annyi akarat, hogy végleg abbahagyja a függőségét?

2019. márc. 24. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
A függők sose gyógyulnak meg.
2019. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Kit érdekel?
2019. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem? Bár 5 hét szerintem is kevés a rehabilitációra. Ezért kérdezem, hogy van egy emberben annyi akaraterő, hogy kigyógyuljon a függőségéből. Kapott jó nagy pofonokat, észhez tér vajon?
2019. márc. 24. 13:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Én hiszek. Az elsőnek igaza van de van az az akarat amivel ketrecbe lehet zárni a bűnös vágyakat.
2019. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy értem hogy láttam már igazi függőt aki nagyon benne volt és azóta évek teltek el úgy, hogy tiszta maradt.
2019. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Most a droghasználatról beszélünk, vagy az ócska zenék gyártásáról? Csak mert neki mindkettőre elég erős hajlama van.
2019. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem viccelném el a helyetekben. Egyáltalán nem érdekel a rapzene, nem véletlenül tettem ebbe a kategóriába és nem az Egészségbe. Akaraterőről kérdeztem, hogy vajon egy ember képes-e végleg megváltozni, vagy egy idő után visszaesik, ha kilép egy kórház kapuján és ugyanazok az ingerek veszi körül, mint előtte.

(Zárójelben megjegyzem, hogy én megjártam a hadak útját, és hiába voltam kórházban, utána ott folytattam, ahol abbahagytam. Pár hétig bírtam.) Eztán jött a nagy pofon és a tényleges belső elhatározás és büszke vagyok arra, hogy a legdurvább szenvedélybetegségből magam gyógyultam ki. (Kaszinó.) Milliókat veszítettem, de nem veszélyeztettem a családomat, mert már rég felnőttek, elváltam, egyedül csináltam a hülyeségemet. Mégis meggyógyultam, mert legalább 8-9 éve be sem teszem a lábam ilyen helyre. Pedig az orvosi (pszichiáter által javasolt módszereknek homlokegyenest az ellenkezőjét csináltam.) Nekem sikerült. Eddig nem akartam ezt leírni, ezért lettem volna a véleményekre kíváncsi, hogy egy kívülálló hogy látja. Köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek zöldet nyomtam egy válasz kivételével. Azon átgörgettem. Őt sem pontoztam le, mert a vélemények eltérőek.

2019. márc. 24. 14:35
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mennyire vagy vele tisztában de felesleges ezeken a gyökereken aggódni. Dől nekik a lé, cuccozik az összes, nem foglalkoznak semmivel. Csak lehet a Majkának kellett a pénz vagy fene tudja, ezért kitálalta a Curtist, hogy drogozik, és persze próbálja abbahagyni, ha már ország-világ előtt megszégyenült. De mondom a többi is ilyen. Ismerős mesélte hogy a Liptai Klaudia mikor a Balatonon volt a security vitte be a napi adagját. Nem fogják abbahagyni sosem
2019. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szurkolok neki, de nem mernék rá fogadni.
2019. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Maltodextrin ***** válasza:
100%

Ha valaki egyszer jobban túltolja a kokót a normál adagnál, akkor akkora boldogság dózist kap, melyet ember fiának nem szabadna megtapasztalnia.

És amit semmi sem helyettesíthet, viszont egy idő után elkezd hiányozni. Mint egy jó barát, akit régen láttunk már.


Szerintem Curtis-ben mindig is ott fog lappangani a vágy a kóla után.


Elterelheted róla a figyelmedet, imitálhatod, hogy tiszta vagy... De ha __megszeretted__ az anyagot, akkor az olyan erős pszichológiai kötést rak le benned, amit nem tudsz kiiktatni.


Szerintem Curtis meg akarja mutatni, hogy erős jellemű emberből faragták. Biztos vagyok abban is, hogy ha netán elkapná a kísértés, akkor a józan eszével próbál (ismétlem: próbál) majd meg ellenállni, nem pedig ösztönből felszívni egy csíkot.


Aztán, ha mégis visszaesne, akkor az eléggé szomorú sztori lesz. Emlékeztetőül: 1 gramm kokesz 20 ezer forintba kerül. Ha elkezded tolni heti szinten 3x és évekig csinálod, akkor nemhogy anyagilag megroppansz, de egészségügyileg is.

2019. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!