Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék "meggyógyulni"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék "meggyógyulni"?

Figyelt kérdés

eddig is hiányoltam, hogy nincs barátnőm, de mostmár úgy érzem hogy egyszerűen üres az életem.. teljes szeretet hiányom van! nagyon rosszul vagyok. kicsit ilyen depressziós érzés. barátok igen persze megértőek, és próbáltam gyógyítani magam, hogy ők mindig mellettem lesznek meg ilyesmi... de ez nem elég! nem nyugtatott! mondták hogy szerezzem egy barátnőt, de én nem tudom hogy csajozzak.. nem vagyok jártas a csajozásban. elvileg nem vagyok csúnya vagy ilyesmi, meg hogy szépek a szemeim mondták lány haverok.

Hogy tudnék "hódítani" magamnak egy lányt? :S


2010. dec. 11. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem vagy elég bátor, próbálkozz pl chaten. Beszélgess vele, aztán MSN, és ha már úgy érzed, hogy vonzódtok egymáshoz, találkozzatok. Ha már mindkettőtökben megvan a vonzalom egymás iránt, már csak egy apró lépés, hogy összejöjjetek.
2010. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igazából nekem az első szavak nem mennek. hogy hogy kérjem el tőle az msnt meg ilyesmi :S
2010. dec. 11. 23:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Megadod az msned? Ennyire nehéz? :D ÍD
2010. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Robi19xD ***** válasza:
Arany szabály h ne gondolkozz hanem menj oda és mondj neki bármit ha nincs értelme akkor még jobb :D Nem 1 csajjal úgy ismerkedtem meg h szórakozóhelyen odavágódtam és megkérdeztem h "Akarod h leszel a csajom?" Leglényegesebb h nézz a szemébe és ha megfogja valami benned akkor nem fog elküldeni csak nevettek rajta 1 jót. Nincsennek erre szabályok de csajoknak bejönnek a nagydumás vicces magabiztosfickók szóval ha csajozni akarsz akkor biznod kell magadban és ha odalépsz akkor tudnifogod hogy mit kell mondani. Vagy tudom is én csinálj magadból nyilvánosan hülyét pl. tegnap bevágódtunk este a pékhez és volt bent 1 pár csaj és csak hát h produkáljam magam kicsit hangosan kijelentettem h megdermedtek a mellbimbóim és üveget lehetne velük vágni aztán mikor megláttuk h az eladónőnek is fáznak a mellbimbói úgy h majd átszúrja a ruháját és mikor arra felhívtam a figyelmet akkor már szakadt mindenki. Már én sem tudom mit írtam ide csak ami az eszembe jutott remélem letudsz szürni belőlle valamit.
2010. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:

na most kedveském hadd meséljek neked valamit...


van egy szó:

*PÁRkapcsolat*


összetett szó, és a *pár* része azt sugallja hogy itt valami huncutság van..

Bizony-bizony! egy PÁR.

tehát KETTŐ darab TELJES ember.

na most a matek része, csak a szöveget figyeld mert csalok:


ha most te egy lelki roncs vagy és csak egy lelki szemetes ládát keresel az kérlek szépen nem PÁRkapcsolat.

ragozzam még? jó.


te most 0.4tized ember vagy, a leendő barátnőd kb1.0

a kettő összege 1,4tized.

egy párkapcsolathoz, bizony 1,9-2,0 közötti értéknek kell kijönnie.

nos? képesnek érzed magad arra hogy feltornászd magad 1,0ra?

tudod miért írok 1,0át és mért nem 0,9et? hiszen az is elég lenne...nem?... de nem ám!


mert ha a lány mély ponton van és az értéke lecsökken 0,9re, akkor neked kell azt kompenzálni azzal hogy te 1,0 vagy. és akkor még belefértek a *párkapcsolat* fogalomba.

és ha te vagy 0,9en akkor a lány kompenzál.



na kicsit érthetőbben:

egy kapcsolat nem arról szól hogy fogod és a gondjaidat a szeretet hiányod vagy akárminek is nevezheted, leszarom... hogy azt másnak a vállára tedd...

nem működne sokáig.

egy darab ember nem tud huzamosabb ideig 1,0felett teljesíteni!

mindenkinek megvan a maga keresztje amit magának kell cipelnie.


ha mély pont van a párodnál segítesz neki lelki támasz vagy, de nem folyton... és nem ezért jössz vele össze hogy az legyél.

alap járatok két darab 0,9feletti értékű ember jön össze.



bár mondjuk hogy magamat leoltsam itt egy rövidke story a számokkal:


én amikor összejöttem a barátnőmmel kb 0,7s voltam.

ő 0,9 volt.

aztán e hét kedden az én értékem lecsökkent 0,1re.

az övé erősen felment 1,0fölé.

ő átsegített a keddi nehézségen, és most én 0,99 vagyok.

ő pedig 1,0

igen.. képes egy darab ember 1,0felett lenni, de nem tartósan:)


és ami energiát/türelmet leszívtam tőle a kapcsolat elején azt most visszakapja: bizalom, önbizalom, szeretet, törődés, vágyakozás stb formájában.. és most már lehet párkapcsolatnak nevezni azt ami köztünk van.


nem hiszem hogy érthető volt.. a baj ott kezdődik hogy aki megértette amit írtam annak valószínű hogy nincsenek ilyesmivel kapcsolatban félreértései és gondjai..

nyah mind1>.<

22/f

2010. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Robi19xD ***** válasza:

Moszuke hogy te mekkora kocka vagy xD Erről az 1ik haverom jut eszembe mikor magyarázta hogy:

"Ha te is okés vagy meg ő is okés és ha mind ketten okésak vagytok" :D Szegény gyereknek digitronnal kell h kövesse a te matek alapokra helyezett párkapcsolat elméleted :D

2010. dec. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Moszuke, nagyon nagy vagy. (Én vagyok az, akivel a múltkor elbeszélgettél.)

Érthető volt, és bizony azért van benne igazság. De csak normális embereknél. Azok a lányok, akik mindig 0,5 alatt vannak és beszariak, gyengék, azok is 0,5 alatt lévő pasit keresnek és még egy teljes ember sem lesz a kettőnől. Tudod akiknek üres az életük, de vágynak a rossz kapcsolatra, beszűklt az életterük és rászoktak az érzelmi hullámokra (ami olyan, mint a drog). Az ilyen lányok mennek vissza milliószor is ugyan ahhoz a pasihoz.

2010. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt figyeld meg hogy viszonul hozzád. Menny oda és mondd hogy szia Peti vagyok téged hogy hívnak? Ha már azt kérdezi hogy miért kérded akkor eleve rossz úton jársz. Ha szivesen elmondja akkor sinen vagy.
2010. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Moszuke ***** válasza:

áhh:) ismét összefutottunk:P


hát igen:

kocka (is) vagyok nem tagadom:) és mindig is imádtam a matekot a suliba:D


a mondani valóm a sorok (most a számok) mögött van, mint mindig.


vagy a környezetben látottakból vagy magamból indulok ki általában, most is ezt tettem..

én örülök annak amikor látom magamat kívülről, ahogy változok érzelmileg. ez most hülyén hangzik tudom:)


gyakorlatilag 22év érzelmi pangás után "ébredtem fel".

és az, hogy én most ilyen "öreg" fejjel tapasztalom az érzelmeket ez nagyon jó:) próbálom elmondani miért örülök ennek:


én hangulat ember vagyok, és egy olyan ember aki örömmel nézi azt hogy más emberek milyenek valójában.. a legtöbb ember mindig takargat valamit.

imádom, amikor azt veszem észre hogy a legridegebb, leglazább, legf*szább, legzárkózottabb gyerek mélyén is ott van valami... valami ami egészen más:)

valami amire azt mondod.. huh nekem ilyen barát kell, én ilyen emberekkel akarom magam körbe venni, nekem ilyen barátnő kell, stb.


én e szerint válogatom meg a baráti köröm.

a haveri körömbe BÁRKI befér... aztán idővel ki derül ki-milyen ember valójában.. ki mit "takargat".. és a legtöbb srácról kiderül, hogy naív, kedves, odaadó, önzetlen emberek, csak bunkósággal, lazasággal leplezik ezt.:)


az ilyen emberekkel kölcsönösen közel kerülünk egymáshoz és barátok leszünk. hiszen én magam is hasonló eszközökkel takargatok minden félét:)


lányokkal nem barátkozom.. nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban, csak 1-2 kivételes esetben.

de én magam nem keresem a baráti társaságukat.



na és tömören: annál nincs jobb amikor önmagammal "ismerkedem". amikor magamat vizsgálom:)

amikor azt nézem mit "takargatok" önmagam és mások elől is, hogy ki is vagyok én.

amikor nemvárt érzelmi reakciók törnek elő belőlem látszólag a semmiből..


és minden egyes ilyen fura nem várt érzelmi kitörés után, tanulok, tapasztalok, fejlődök:) és mivel ilyen idősen tapasztalom ezeket a dolgokat, ezért tudatosan az általam helyesnek vélt irányba terelem az érzelmi fejlődésem:)


mehetnék a "sötét" oldalra is.. alakíthatnám magam úgy hogy egy k*csög, a nőket érzelmileg kihasználó ember legyek.... ez egy fokkal g*cibb módszer:) van aki testileg kihasználja őket.. megd*gja őket, esetleg elcsavarja a fejüket egy picit:) igen.. ez is csúnya dolog...:) de van ennél rosszabb is.

láttam hogy működik a gyakorlatban a kifinomultabb kínzó módszer.. elég durva:) (ugye Gusztikám?..)


én inkább maradok a kijelölt, fényes úton..:)

az már más kérdés hogy majd ha lesz 1-2k*rva nagy csalódásom akkor mi lesz velem:D

de ezen nem rágódom:) majd megélem azokat az érzelmeket is, és kezelem:)


viszont amíg van kommunikáció köztem és a barátnőm között addig ketten, bármit megtudunk oldani, szal ezektől a tapasztalatoktól nem kell félnem:D


22/f

2010. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ez a számolgatós baromi vicces, plusz valahol igaz is... csakhogy: van, hogy a szerelem rángat ki a sötét sarokból. mintegy új értelmet találsz az életnek. és nem feltétlenül kell a másiknak 1,0 felett lennie. persze lehet, hogy ez csak a hollywoodi romantikus filmeken edződött fantáziám mondatja, de most nem logikus?

nálam full ugyanez a helyzet. jó, persze, lányra optimalizálva, nem fiúra. és nekem is mondták már fiúk hogy szép a szemem, mégis egyedül vagyok. szóval a szép szem nem minden.

a csajozásra visszatérve... ez attól is függ hogy kit akarsz meghódítani, és hol. ha ismerősöd az illető, netalántán barát, akkor tudod hogy közelíts, de mindenképpen add önmagad. ha szórakozóhelyen, idegenek közt ismerkedsz, akkor mindenképp kell egyfajta fellépés és önbizalom. persze ezt én tudom a legkevésbé... =/

na mindegy. egy kalappal, és "jobbulást"...

2010. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!