Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak mással lehet igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak mással lehet igazán meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva, már 2-3 hónapja szakított velem a barátom, nem voltunk sokat együtt, de másfél éve már elbolondította az eszem. Tisztára vettem, hogy ő az igazi, de én nem kaptam tőle sok esélyt. Nemrég összefutottunk, én remegtem ő végig nézett..de beszélgetni nem beszélget. Vártam rá eddig, és még lehet is hogy fél év múlva jelentkezik, de tegnap megprobáltam tovább lépni, randira hivtam egy fiút, akivel már valamikor csókoloztam, borozás lett belőle. Talán ebből nem lesz semmi, csak viszony, de nem tudom, hogy kell az ilyen, hogy az ember tovább lépjen?
2015. aug. 24. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
neked most egyértelműen kell. Nem mindig ez a legjobb megoldás, de sztem nálad, most igen.
2015. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan ezt mondom mint az egyes, szó szerint.
2015. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszony kell neked most. Ritkán mondom ezt, de szerintem próbáld meg ezzel a csávóval. Hátha beleszeretsz, és ő is beléd.
2015. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, enyhítetek a bűntudatomon :) az érdekes benne, hogy ezt a fiút egyaltalá nem találtatom magam melé, de legalább nem leszek szerelmes
2015. aug. 24. 22:51
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
le fogtok pontozni de sztem nem jó ötlet.
2015. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!