Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehetett ilyen fura?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ilyen fura? Vagy csak feleslegesen izgulok ezen?

Figyelt kérdés

1 hete írok egy pasival. A neten keresztül is közvetlen volt, sokat bókolt, mindig éjjelekig írtunk.

Tegnap találkoztunk élőben is. Az elejétől a végéig mindig volt téma, szinte úgy voltunk egymással mint két régi ismerős. Szemtől szemben is folyton kaptam a bókokat, hogy mennyire szépek a szemeim stb., de a komoly témák is helyén voltak, érdeklődött, folyton érdeklődtünk egymásról. A végén 2 lágy puszival búcsúztunk.

45 perc múlva jött is az üzenet, hogy mennyire jó vagyok és örül neki, h találkoztunk. Viszont aznap este a beszélgetésünk olyan semmilyen volt. Késő este még írt, hogy ne haragudjak, dolga volt amiért nem irt, de utána is a beszélgetések olyan 2 szavas tényleg semmilyen mondatok voltak, amiből kommunikációt nem lehetett volna kihozni. Viszont azóta úgy látom, hogy az internete is ki van kapcsolva. Ő írt utoljára egy "szmajlit", amire nem nagyon lehetett mit rá reagálni. Gondoltam, h majd ír még valamit, de nem. Azóta sem látom fent a neten, én pedig nem akarok pióca lenni, se futni utána.

Persze, lehet, sőt biztos, hogy nem kellene ilyen stresszben lennem, mert lehet tényleg el volt valahol, de nem tudom... Természetesen megvárom a mai napot. Szerintetek?


2020. márc. 3. 06:53
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Abban gondolom semmi rossz nem lenne ha írnék neki, hogy estefele ha ideje engedi, akkor szeretnék vele valamit megbeszélni? És ezt megkérdezném tőle, hogy részéről valami esetleg megváltozott-e? Mert nekem így tűnik?
2020. márc. 4. 11:32
 32/38 anonim ***** válasza:
70%
Értem. Esetleg mi lenne, ha megmondanad neki oszinten, amit gondolsz. Pl. szeretnem megkerdezni, hogy minden rendben van e veled, mert a randink ota máskepp viselkedsz, es ezt most nem tudom hová tenni.... ha tovább háritana, esetleg megemlitheted neki, hogy szereted az oszinte embereket es nem szereted a játszmákat, szóval orulnel, ha oszinte lenne veled.
2020. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is. Ő azt állítja, hogy őszinte ember és nekem is ez jött le. Tényleg a kellemetlen témákat is szemrebbenés nélkül felhozta. Azt hiszem megírom neki, hogy majd estefele ha lesz ideje írjon, valamit szeretnék vele megbeszélni
2020. márc. 4. 11:39
 34/38 A kérdező kommentje:
Megírtam neki,hogy este szeretnék vele beszélni valamiről ha ráér. Akkor már egyből, hogy személyesen vagy neten? Valami baj van-e mert nagyon megijesztem. Írtam neki, hogy sajnos nem tudom a személyes találkozót mára összehozni, mert este programom van, úgyhogy csak a neten, de olyan baj úgy gondolom, hogy nincs. Most pedig kéri, hogy írjam le most mert zavarja őt ez, hogy valamiről akarok vele beszélni és csak rágódni fog rajta estig. Viszont elméletileg dolgozik, én is dolgozom, így nem tudunk szerintem semmit nyugodtan emgbeszélni. Ragaszkodjak az estéhez?
2020. márc. 4. 12:18
 35/38 anonim ***** válasza:
55%
hat ha tegnap o nem ert ra valaszolni neked, akkor siman mondhatod, hogy te most a munkad miatt nem ersz ra, de pl. otkor munka utan
2020. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

1 óra elteltével leírtam neki, hogy furán viselkedik a találkozás óta és nem értem miért. Nyugodtan elmondhatja, ha valami negatív a dolog, nem fogok semmin sem megsértődni.

Hát az egészet azzal magyarázta, hogy nagyon megtetszettem neki a randin és fél, hogy hamar belém szeretne és én ezt nem viszonoznám, így neki újra egy csalódást kellene kihevernie

2020. márc. 4. 14:35
 37/38 anonim ***** válasza:
55%

akkor nyugtasd meg, hogy nem surget titeket semmi, csak jól érzitek magatokat, plusz kolcsonos a szimpátia szóval nincs mitol felnie.

Ez neked legyen egy into jel, hogy erzekeny a lelke, csalodott a multban, legy vele megerto.

2020. márc. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Azóta olyan semmilyen a helyzet, de nekem is elment az egésztől a kedvem, szóval nem is eroltetem :) Szerintem ő már csak szórakozik, kapcsolatban nem gondolkodik. Reggelente írunk pár sort, max délelőtt, aztán mindig reggel jelentkezik újra. Nem tudom ezt sem hová tenni.
2020. márc. 7. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!