Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát ez meg mi lehetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez meg mi lehetett?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal meg lett beszélve, hogy szexkapcsolat legyen, én szerettem volna, ő pedig nem ellenkezett egyáltalán, a feltétele az volt, hogy előtte azért legalább egy-kétszer találkozzunk. Természetesen elfogadtam. A lány már a neten keresztül sem volt egy szószátyár típus, és mondta, hogy személyesen is szótlan. Egy helyen lakunk mindketten, ő elég kövér (ránézésre 130-140 kg), én csak mackós alkatú férfi vagyok, és egyébként jóképűnek talált a fotókon.

Találkoztunk, kicsit meg is ijesztett a kövérsége (hisz ez már kövér, nem molett!), ettől függetlenül én próbáltam vele beszélgetni introvertált lévén, ő alig szólalt meg, csak néha visszakérdezett. Hát tényleg szótlan volt, ilyet még nem is éltem át.

És akkor 20 perc után azt mondja, hogy szerinte menjünk a dolgunkra mindketten, mert nem megy ez. Mintha még én lennék a hibás, amiért alig beszél! Komolyan, ezt így hogy gondolta mégis? Pont hogy inkább nekem kellett volna mondanom, hogy hagyjuk ezt abba, mert én mindent megtettem magamhoz képest, ő meg mintha valami dáma lenne, akinek a kegyeiért küzdeni kell. Egy szemernyi kedvességet, közvetlenséget nem láttam benne gyakorlatilag. És tisztában vagyok magammal, nem az volt a baj, hogy nem tetszettem neki. Sosem volt még ilyen, akivel találkozóig eljutok, annak gyakorlatilag mindig van folytatása. Összességében nem bánom, lehet, hogy részemről nem ment volna a külseje miatt, bár arcra mondhatjuk, hogy viszonylag tetszett. Csak még most is értetlenül állok a dolgok előtt, nem mintha egyébként nagyon érdekelne, annyira jelentéktelen volt.


28F, 23L


2018. okt. 21. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
"Blablabla, nyifi-nyafi..." Kit érdekel?
2018. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

Pont egy ilyesmi bálnával találkoztam én is régen, ugyanez a helyzet volt.

Ezek ilyenkor helyettünk gondolkodnak, mindent jobban tudnak, megijednek, stb.

Aztán az is elképzelhető, nem jöttél be neki, mert mackós voltál, ő meg a kidolgozott izmokra gerjed. :D

2018. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Túl sok gáttal kell megküzdenie. Ez nem rólad szólt. Vágyna rá de nem tudja megtenni. Határozottabb férfi talán majd megoldja hogy oldódjon.
2018. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
1-es is egy bálna. :D
2018. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált, jó eséllyel önbizalomhiányos, nyilvánvalóan megijedt és visszakozott. De mit kell ezen pörögni?
2018. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az introvertált én vagyok!

Azt kifelejtettem, hogy megkérdeztem a találkozón, és egyetlen barátja sincsen!

2018. okt. 21. 20:28
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem aki mindezek ellenére gyönyörűnek tartja magát, az nem önbizalomhiányos.
2018. okt. 21. 20:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem találja az utat az emberekhez. Van aki bezárkózik ha sokat bántják. Van itt is sok példa rá.
2018. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az introvertált én vagyok, aki soha nem akar csak szexkapcsolatot.

A büszkeséged sérült, tedd magad túl rajta.

2018. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Van egy ilyen ismerősöm! A neve nem Márta, véletlenül? :D
2018. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!