Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jelentheti, hogy több is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti, hogy több is lehetett volna?

Figyelt kérdés

Már volt pár randink. Tegnap mondta, h mennyek fel hozzá filmezni, a szülei nincsenek otthon. Filmeztünk, csókolóztunk, ölelkezdtünk, volt egy kis tapi is. Nagyon izgató volt az egész. Azt éreztem, hogy többet is akarhat. Finoman megpróbáltam levenni a felsőjét, mire ő mondta h nem szeretné. Így folytattuk tovább az eddigieket, én nagyon beizgultam és a lihegéséből és a mozdulataiból arra következtettem, hogy ő is. Aztán hazajöttek a szülők, én pedig bemutatkoztam... Majd lassan indultam haza, ő még lekísért a lépcsőházba a lépcsőn. Mondta h nagyon jól érezte magát... Még ott is csókolóztunk és én átöleltem hátulról a hasa környékén, ő pedig megölelte a karom. Ekkor éreztem h remeg a hasa, valahogy összerezzen.

Ez azt jelenti, h ő is "felizgult"? Vagy ennek semmi jelentősége?

Ez volt a 3.vagy 4. randink. Attól függ, h honnan számolom. ☺️

Ez jót jelent?



2018. jan. 14. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sínen vagy.


mennyek=> menjek.

2018. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jogos :)
2018. jan. 14. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hasremegés azért volt, mert felizgult? Vagy ilyen jel nincs? Csak mondjuk hideg volt a kezem.
2018. jan. 14. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek hívott fel, ha nem akart többet csók-tapinál? o.O


Egyébként persze, jól haladsz. Hajrá.

2018. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A has a legtöbb állat legféltettebb része, ott a legkönnyebb végzetes sebet ejteni, ezért csak nagy bizalom esetén engedik mutatni másoknak. Ez az ösztön az emberben is meg van, egyszerűen nagyon váratlanul ér minket, ha ott ér hozzánk valaki, bizalomtól függetlenül, összerezdül - védekező folyamat.


Szóval ja, hamarosan dugni fogtok.

2018. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, még egy- ket közös filmezés és célba érsz.
2018. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!