Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehetett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett a baj? Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nemrég randiztunk. Amint hazaért, egyből keresett, meg is lepett, hogy ennyire gyorsan írt nekem. Megkérdezte, hogy éreztem magam, és hogy tényleg találkozhatnánk-e újra (már a randi végén is megkérdezte). Mondtam, hogy persze. Aztán áttértünk arra, hogy mi a véleményem róla. Igazából elég kellemes találkozás volt, szóval mondtam, hogy kedvesnek, viccesnek tartom, jól éreztem magam. Ő is ugyanezeket írta, dicsérte a külsőm, és azt mondta, hogy látszik rajtam, hogy nagyon rendes vagyok, aminek nagyon örül, mert jó ideje olyan lányokkal találkozott csak, akiknek kb a híre megelőzte őket. Itt jön a bökkenő: felhozta, mennyire szeretné, ha a barátnője lennék. Mondtam neki, hogy ahhoz, hogy én ezt el tudjam dönteni, több időre lenne szükségem. Mire ő, hogy oké, de nemsokára el kell utaznia, ezért szeretné a közeljövőben (kb egy hét) megtudni, hogy mi lesz velünk. Mondtam neki, hogy mégis hogy tudná egy alkalom után eldönteni, hogy szeretne-e barátnőjének, mire ő, hogy nagyon régen érezte ilyen jól magát lánnyal, és hogy egyszerűen leszűrte, milyen vagyok, és nagyon szeretné, ha összejönnénk. Megintcsak azt tudtam elismételni, hogy nekem több időre lenne szükségem, merthát nem vagyunk egyformák. Erre ő egyszavas válaszokat kezdett adni, aztán teljesen megszakadt a beszélgetés. Azóta nem ír. Szerintetek? Szerintem alapból gáz, hogy facen kezdte el ezt taglalni, de nem tudom. Lehet, hogy én írtam valamit, amivel megbántottam?
2016. jún. 13. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szexet aka, de nincs kedve varni...te pedig nem vagy erre kapható
2016. jún. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 RRR ***** válasza:
az 1es megmondta a tutit!
2016. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erőszakos és türelmetlen, egy randi után azért erős legtöbbször összejönni, pláne, hogy te is így érzed, az írásodból ítélve egyrészt, másrészt alig ismeritek még egymást, miért kéne fejjel a falnak rohanni? Ha ezt nem érti meg, biztos nem egymást keresitek.
2016. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy hibás, észlelte, hogy nem vagy azonnal kapható, megsértetted az egóját. Ne írj neki, ha nem jelentkezik többet, nem kár érte, akkor menjen azokhoz a csajokhoz, akiknek a híre megelőzte őket. A tipikus esete a mást írok, mint amit gondoloknak.
2016. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha annyira számítanál neki és elutazik akkor ugyanúgy tarthatjátok a kapcsolatot online is amíg nincs itthon. Ez eléggé úgy tűnik, hogy csak egy sablonszöveg volt, szerintem ne is törődj vele. Te biztos, hogy nem voltál hibás.

26F

2016. jún. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!