Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez milyen jelzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez milyen jelzés lehetett szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap új embereket ismertem meg, és ezt nem tudom mire véljem. Volt egy lány, aki lehet bókólt? Soha nem találkoztam vele ezelőtt. Egyszercsak beszélgettünk, és olyan pozitív dolgokat mondott rólam, amiket én hátrányosnak gondolok, ő jónak találta. Nem értette, miért nincs barátnőm stb. Legérdekesebb, hogy sportos testalkatúnak mondott, ami marhára nem igaz. Közben megfogta a nem létező bicepszem helyét. Egyszer a sportos bók után, lehet véletlen a kézfejével, egy kicsit "ráütött" lentre... persze nem úgy mondta, mint amikor az ember szerelmes, de furcsán jött le. de a csavar ott van, hogy picit ivott...és a pasija egy szobával lejjebb volt... jót dumáltam vele, sok a közös a gondolkodásmódunkban.


Nem szoktam ilyesmi szavakat kapni, így meglepett. Csaj haveroktól nagyon ritkán, de az teljesen más módon.


Lányok! Ha pár órája ismertek valakit úgy, hogy van pasitok, mondanátok egy másiknak pozitív dolgokat, vagy bókokat?


2017. jan. 1. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:

vagy bókolt vagy viccelt:)

bár én pasas vagyok

2017. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az eszedbe se jutott hogy fehérmájú a hölgyike? Ettől függetlenül lehet igaznal vélte amiket mondott, de nekem megvan az olyanokról a véleményem, akik a párjuk mellett másokkal kavarnak
2017. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dicsér szóban és többször hozzád ért. Szerintem igen. Figyelj rá hogy megismétlődik-e ez, esetleg valami apró mozdulatot te is tégy felé és figyeld, elhúzódik-e. Ha nem, hívd el randizni. :)


28/N

2017. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha igy tesz egy nő egy màsik pasinak sztem ott vagy az van hogy a nő màr nem szerelmes a pasijàba inkàbb megcsalja és döglődik a kapcsolatuk csak próbàlkoznak hàtha vagy ilyen tipús a nő mindenkivel àgyba bujna hiàba van ott a pasija !De sztem a te esetedben az van hogy bejössz neki a pasija meg lehetséges hogy hsnyagolja bamba igy màshol keresi a boldogsàgot !
2017. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De inkàbb vàrj ha màskor is igy viselkedik akkor sztem alakulhat ki több is köztetek ha nem akkor csak piàs volt és észbe kapott és ràjön hogy a pasijàt szereti !
2017. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egesz este csak nekem mondott ilyet. Nem beszeltunk hu de sokat, de a tobbi sracnak nem mondott ilyet, pedig sok szingli volt.
2017. jan. 1. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!