Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hát ez meg mi lehetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez meg mi lehetett?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal meg lett beszélve, hogy szexkapcsolat legyen, én szerettem volna, ő pedig nem ellenkezett egyáltalán, a feltétele az volt, hogy előtte azért legalább egy-kétszer találkozzunk. Természetesen elfogadtam. A lány már a neten keresztül sem volt egy szószátyár típus, és mondta, hogy személyesen is szótlan. Egy helyen lakunk mindketten, ő elég kövér (ránézésre 130-140 kg), én csak mackós alkatú férfi vagyok, és egyébként jóképűnek talált a fotókon.

Találkoztunk, kicsit meg is ijesztett a kövérsége (hisz ez már kövér, nem molett!), ettől függetlenül én próbáltam vele beszélgetni introvertált lévén, ő alig szólalt meg, csak néha visszakérdezett. Hát tényleg szótlan volt, ilyet még nem is éltem át.

És akkor 20 perc után azt mondja, hogy szerinte menjünk a dolgunkra mindketten, mert nem megy ez. Mintha még én lennék a hibás, amiért alig beszél! Komolyan, ezt így hogy gondolta mégis? Pont hogy inkább nekem kellett volna mondanom, hogy hagyjuk ezt abba, mert én mindent megtettem magamhoz képest, ő meg mintha valami dáma lenne, akinek a kegyeiért küzdeni kell. Egy szemernyi kedvességet, közvetlenséget nem láttam benne gyakorlatilag. És tisztában vagyok magammal, nem az volt a baj, hogy nem tetszettem neki. Sosem volt még ilyen, akivel találkozóig eljutok, annak gyakorlatilag mindig van folytatása. Összességében nem bánom, lehet, hogy részemről nem ment volna a külseje miatt, bár arcra mondhatjuk, hogy viszonylag tetszett. Csak még most is értetlenül állok a dolgok előtt, nem mintha egyébként nagyon érdekelne, annyira jelentéktelen volt.


28F, 23L


2018. okt. 21. 20:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem sérült a büszkeségem, tetszettem-kellettem már annyi lánynak-nőnek, hogy ezen gyakorlatilag csak nevetni tudjak. :)


Nem Márta.

2018. okt. 21. 20:37
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen ember az aki ezen nevet? :(
2018. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem Márta? Béla? Bepajzsolt a csaj, hogy kellhet neked és lelépett. Önbizalma nulla vagy oda konvergál.
2018. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megijedt a helyzettől. Zárkózott, nem tudja normálisan megfogalmazni a problémáit. Inkább dobja a kukába az egészet, pedig lenne esélye.
2018. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
45%
Lehet ilyen nehezen kapható dívának próbált tűnni, holott mint írtad is, jóképűnek talált. Szimplán nem hitte el, hogy egy olyan kalibert, mint ő megfektetne bárki is... Én is ezt gondoltam anno a magam nem pehely súlyával, erre mégis megtörtént. Igaz az ő súlyától 51 kg-mal messzebb vagyok.
2018. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Sosem volt még ilyen, akivel találkozóig eljutok, annak gyakorlatilag mindig van folytatása" Azt hogy csinálod?
2018. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nem sérült a büszkeségem"


vs


"Komolyan, ezt így hogy gondolta mégis? Pont hogy inkább nekem kellett volna mondanom, hogy hagyjuk ezt abba"

2018. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!