Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből lehetett volna valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehetett volna valami?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam a lányokban, és ezért is félek sok elutasítástól és még hogy elküldenek melegebb éghajlatra.


Tegnap mentem szüretire Szekszárdra.

Sétáltam egyedül, és kanyarodtam le a sulimellet és ott állt a lány a barátnőjével, és olyan hirtelen történt hogy ott állt a suli sarkán, rám nézet és nézte a fülhallgatómat is ami lógott a nyakamba. Én is néztem őt, de nem álltam meg mentem tovább.

Szerintetek le szólítottam volna beszélhetünk volna és ismerkedhetünk volna?

Vagy ő is elküldött volna és jót röhöghetek volna rajtam a barátnőivel sok ember között?

Olyan hirtelen ott volt a suli sarkán köpni nyelni nem tudtam.

A lány szép volt, nagyon ki nyitotta a szemeit, ő nem látta az enyémet mert napszemcsibe voltam.

Mindig is féltem a lányoktól, de élőbbe kaptam már beszólásokat de akkor nem voltak ott mások, itt meg szüretin felvonulás volt és az egész gáz lett volna ott is meg történt volna beszólás.

Bánom hogy el mentem mellette, de mindig is így szoktam meg bánni, de lehet beszéltünk volna ezért is van szüreti napok ott lehet ismerkedni is.



2018. szept. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Ezt már sosem tudhatod meg. De ha ő is a szüretire tartott, ès esetleg lesz valahol a közelben mèg lehet hogy oda is elmegy. Probát megèr.
2018. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Aki mer az nyer!!! Most egyedül vagy,ha elutasítanak akkor is egyedül maradsz. Ha leszólítod őket még be is jöhet.
2018. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Írhatok még?


Ha hátra néztem volna és ő is (amit sajnos nem tudok), akkor érdemes visszaforduljak?

2018. szept. 17. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:

Rosszul esik hogy nem léptem. :(


Sajnos csak egy pillanatra láttam őt, remélem találkozok vele meg ismerem majd.

2018. szept. 17. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!