Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi baj lehetett volna ebből?

Mi baj lehetett volna ebből?

Figyelt kérdés

Az út túloldalán állt két rendőr, és a haverok azt mondták, hogy úgysem merem odakiáltani, hogy sün, vagy mi. Nem értettem miért akarták ezt, kérdeztem, hogy mit jelent ez? És mondták, hogy az nem fontos, csak kiabáljam oda nekik. Aztán a harmadik leállította őket, hogy fejezzék már be, én meg nehogy mondjam ezt nekik, ha annyira bátrak, mondják ők. Erre azt mondták, hogy de ők fiúk, én meg lány vagyok, és én úgysem kaptam volna ezért annyira.

Ne nézzetek hülyének, de mi rossz van abban, ha ezt mondom nekik?


2016. máj. 7. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom de azt kell mondjam hogy te egy igazi lúzer vagy.
2016. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hogy ez egy gúnynév, és az álmoskönyv szerint nem jó ötlet gúnyolódni a rendőrökkel.
2016. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja értem, mintha a pszichiáterekre azt mondanám, hogy agyturkász?
2016. máj. 7. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az lett volna,mint Zsanettel.
2016. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most az az ember mondogatta, hogy sün, és akkor azért igazoltatták?
2016. máj. 7. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:

A rendőr kiabálta hogy sün, ez a rendőrök olvasatában egy formáció ami arra szolgál hogy minden irányból megtudják védeni magukat és azt a személyt akit körbe zártak és így kitudják hozni a tömegből. Csak ez egy röhejes helyzet lett, az egész ország ezen röhögött hónapokig, azóta is ezzel cukkolják a rendőröket hogy sün.

Remélem megértetted.

2016. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kezdem kapisgálni, bár én semmi röhejeset nem vettem észre a videóban, valószínűleg mert nem értek hozzá, vagy nem tudom. Szóval a lényeg, hogy nem bóknak vették volna. :D
2016. máj. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!