Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hétszázmillióba került Orbán...

Hétszázmillióba került Orbán (Szeretem a munkám) levele. Mi a véleményetek, ebből a pénzből hány munkahelyet lehetett volna teremteni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

(Életben kell tartani a nyomdát meg a postát.)

Inkább az éhező gyerekeknek kellene ételt venni, meg a gyerekkórházakat kellene fejleszteni.

2012. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem hiába küldte el, helyből kivágtam a szemétbe, akárcsak a többit, amit a Fidesz megbízásából küldtek. Orbánék csak a szövegeléshez, meg az öntömjénezéshez értenek, a mögöttes szakmai teljesítményük nulla alá.
2012. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem ha nem költenék el a pénzt ilyen baromságokra, már rég túlszárnyaltuk volna egész Európát, -50%-os munkanélküliség lenne, megduplázódna a születések száma, az államadósság eltűnne, mint a pinty, és pár éven belül Magyarország átvenné a vezető pozíciót a világpolitikában.
2012. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

A Munkaügyi Központba vehetnének fel újabb embereket, hogy ne kelljen 3-4 órákat a semmiért ott lenni.

Múltkor M. K. előtt 30-40 fős sor volt.

Állatként kezelik a munkanélkülieket.

2012. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Hagyjátok már, csak örömöt akartak szerezni. Sikerült is. Nekem legalábbis, mert az idén ez volt az első, amibe nem volt sárga csekk.
2012. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tavol elo ***** válasza:
92%
Hat csinaltak ebbol is par jol fizeto munkahelyet! Gondolod el tobb millio level nyomtatasa, biztos hogy valamelyik sogor/koma/rokon nyomdajaban! Kommunikacios szakemberek alkalmazasa a levelek megfogalmazasahoz, megtervezesehez ezt is valamelyik cegnek sogor/koma/rokon adtak ki. A tobbi ehhez kapcsolodo tevekenysegrol nem beszelve, mint majd ilyen-olyan hatas tanulmany a visszaerkezo levelek feldolgozasa stb. nem tudom ez hanyadik ilyen jellegu level, de az biztos, hogy joval dragabb mint pl interneten feltenni ezeket a kerdeseket es aki akar az valaszol, akinek meg nincs net mert idos, vagy szegeny ott menjek ki ingyen a FIDESZ aktivistai es csinaljak meg a felmerest! Ja hogy akkor nincs "lenyulas"? azt csak sajnalni lehet!
2012. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Meséljek valami vicceset?


Ez a hétszázmillió mind fizetésképpen ment el a nyomdában dolgozóknak, a postásoknak, és hasonló helyekre. Vagy szerinted ez úgy megy, hogy hétszázmilliót lehúznak a csatornába, és varázslatos módon minden levél csak úgy hipp-hopp, bekerül a postaládába? :)


Abból a hétszázmillióból nagyon-nagyon sok ember kapott fizetést.

2012. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Főzős Laci ***** válasza:
26%

Nem hiszem,hogy 700millióba került!Ki mondta ezt az a nagy okos Bolgár György,vagy a még okosabb féreg Havas Henrik?

Én csak két dolgot utálok a félre tájékoztató Klub Rádiót,meg azt a torzító ATV-t!Egy hulladék az összes műsoruk,kivéve a Laci bácsi konyháját!

2012. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Várj,és ez még csak a levelezésre ment el


El lehet akkor képzelni hogy vajon másra mennyi pénz ment el feleslegesen illetve hogy mennyit sikkasztottak el a politikusok stb


Lehetne itt jólét de annyira önzőek a világ vezetői hogy ezt nem hagyják.Bármit megtehetnek mert az embereket nagyon könnyen be lehet programozni úgymond birka módra.Igaz nem mindenki birka,de az a kevés ember nem tud mit tenni ezek ellen

2012. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úristen emberek. Itt mindig mindenki ész nélkül rinyál meg panaszkodik, de nem tudja, hogy miről.


Sir Butcher mondja jól egyébként.

2012. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!