Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehetett volna valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehetett volna valami?

Figyelt kérdés

18 éves férfi vagyok, a kiszemeltem pedig egy 25éves nő. Én már a szerelem kezdete óta tudtam hogy ez csak plátói, kisebbségi komplexusom is van, stb.

Viszont megpróbáltam megközelíteni őt, elhívni valahova (nem egyből randira, csak simán elmenni valahova)

Nehezen ment bele ebbe a dologba, viszont barom voltam mert meséltem a barátaimnak is erről akiknek sikerült átadni az infót a csajnak úgy, mintha randira hívtam volna, a csaj emiatt rám szólt hogy találkozhatunk, de abból nem lesz randi...

Végül nem lett belőle semmi (munka miatt)

Arra is rájött hogy szerelmes vagyok belé, bókoltam is neki egy ideig, de nem viszonozta semmivel..

Csak azt nem értem hogy miért írt rám kb mindennap Messengeren? miért avatott bele a személyes és mélyebb dolgaiba, amiket csak olyan embereknek árul el akiben bízik?


Tudom hogy nem tőletek kellene kérdeznem, csak kíváncsi vagyok a lányok véleményére, ti is így viselkedtek ha leakartok rázni egy pasit? nem az a szokás hogy hamar lekoptatjátok őt? (amivel természetesen semmi bajom és nem veszem bántó dolognak)



2016. febr. 2. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kissé éretlen vagy. Attól hogy valaki beszélget veled a dolgairól, nem jelenti azt hogy kapcsolatot akar.
2016. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ezt csak azért furcsállom, mert mindig ő kezdeményezi a beszélgetést
2016. febr. 2. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Naiv vagy! A 25 éves nők 35 éves pasikkal kavarnak. Ők tudnak is nekik nyújtani valamit.

Az meg hogy egy csaj beszélget veled, semmit nem jelent. Többnyire unatkoznak, többségük csak azért beszélget másokkal hogy hízzon a májuk. A csajok kb. 1-2 tucat ilyen körbeudvarlót tartanak, hogy mindig bókoljon nekik valaki.

És ha flörtöl vagy smárol veled, még az sem jelenti azt hogy többet akar. Nekik ennyi is elég.

2016. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hívhatsz naívnak és éretlennek, ahogy neked tetszik. Viszont az általánosítástól kímélj meg, köszönöm.
2016. febr. 2. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet: nem férfiként tekint rád, hanem barátként. Lehet, hogy nincs senki, akivel megoszthatná a bizalmas dolgait, és úgy gondolta, benned egy jó beszélgetőpartnerre lelt. Tudom, a nők véleményére voltál kíváncsi, de hasonlót már én is átéltem. A csajjal mai napig jó barátok vagyunk.
2016. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!