Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehetett ilyen fura?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ilyen fura? Vagy csak feleslegesen izgulok ezen?

Figyelt kérdés

1 hete írok egy pasival. A neten keresztül is közvetlen volt, sokat bókolt, mindig éjjelekig írtunk.

Tegnap találkoztunk élőben is. Az elejétől a végéig mindig volt téma, szinte úgy voltunk egymással mint két régi ismerős. Szemtől szemben is folyton kaptam a bókokat, hogy mennyire szépek a szemeim stb., de a komoly témák is helyén voltak, érdeklődött, folyton érdeklődtünk egymásról. A végén 2 lágy puszival búcsúztunk.

45 perc múlva jött is az üzenet, hogy mennyire jó vagyok és örül neki, h találkoztunk. Viszont aznap este a beszélgetésünk olyan semmilyen volt. Késő este még írt, hogy ne haragudjak, dolga volt amiért nem irt, de utána is a beszélgetések olyan 2 szavas tényleg semmilyen mondatok voltak, amiből kommunikációt nem lehetett volna kihozni. Viszont azóta úgy látom, hogy az internete is ki van kapcsolva. Ő írt utoljára egy "szmajlit", amire nem nagyon lehetett mit rá reagálni. Gondoltam, h majd ír még valamit, de nem. Azóta sem látom fent a neten, én pedig nem akarok pióca lenni, se futni utána.

Persze, lehet, sőt biztos, hogy nem kellene ilyen stresszben lennem, mert lehet tényleg el volt valahol, de nem tudom... Természetesen megvárom a mai napot. Szerintetek?


2020. márc. 3. 06:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%
Masnap irj ra h teszem azt holnap egy ujabb randi?
2020. márc. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Azaz, ma írjak rá?
2020. márc. 3. 06:58
 3/38 A kérdező kommentje:
Jaj, és kifelejtettem, hogy elméletileg hétvégén egy helyen fogunk bulizni és ezt is felhozta, h milyen jó, h majd akkor is láthat
2020. márc. 3. 07:00
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Ha az első találkozás után visszaesik az érdeklődés, az tudod, mit jelent... gyáva megmondani, hogy neki ez nem megy. Lapát.
2020. márc. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

Ne már utolsó, ezért egy lapát .... egyutt toltottetek x órát egy kellemes randi keretein belul, most miert ne lehetne egy kis ido, amikor nem veled foglalkozik? Lehet filmet nezett, vagy nem is tudom, amikor en nagyon faradt vagyok keso este, akkor beszelgetni sincs kedvem, meg egy-ket szavas valaszokkal sem. Miert kene belemagyarazni barmit is?


Nem, ne kezdemenyezz randit magadtól. Ma én még nem irnek neki, legfeljebb este, de nem szamonkeroen, hanem csak ugy kedvesen, hogy telt a napod? cimmel. Es ne izgulj rá, csak elvezd a társaságát és egyenlore ne akarj belelátni ebbe semmit, szimplán csak élvezd a vele toltott/beszelgetett idot. Ez egy jótanács volt a legjobb barátnomtol, nekem nagyon sokat segitett.

2020. márc. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem pedig ha tetszel egy pasinak, akkor az első randi után csak veled foglalkozik, beszélget, találkozni akar másnap is stb. Nem sok jót sejtet, ha hirtelen minden más fontosabb lesz, mint a Nő.
2020. márc. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

Lehet a hétvégi bulit Ő második randinak fogja fel, ha a hétvége után is ilyen a helyzet, akkor lapát.

Én egy ilyen szituban, mikor találok egy szimpatikus nőt, szintén nem lógok már a neten...

2020. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

6. Azért én sem azt akarom, hogy a pasi is egy pióca stílusban nyomja... Természetesen kell a maganszféra, csak az első találkozás után lelkesedőbb beszélgetésre számítottam. Meglátjuk.

Miután leírtam a panaszomat, az 5. válaszadó logikája jutott nekem is eszembe, hogy sportosabban kellene vennem, nem ennyire görcsösen és lesz ami lesz alapon vennj

2020. márc. 3. 08:08
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

DE konyorgom tegnap randiztak!!!! es utana meg neten akart beszelgetni a kerdezo keso este! Miert nem lehetett a sracnak epp mas dolga? Ma munkanap van, reggel dolgoznia kellett menni, ergo idoben le kellett fekudnie, es lehet a randi utan meg mondjuk ruhát teregetett vagy mittudomen...ha x orat egyutt toltottek aznap, nehogymár keso este ne csinalhasson mást az elso randi után, mert az már hirtelen azt jelenti, hogy nem is erdeklodik!


Es ha ma megint erdeklodessel ir es atbeszelnek x orat es megbeszelnek egy ujabb randit? Akkor azt fogjatok mondani, hogy csak játszik vele, mert egyszer erdeklodik egyszer nem? ez nonszensz.


Nem mindenki van állandóan a neten és van belebújva egesz nap a telefonjába. Orulj neki, inkabb egy normalis ferfi lehet, akinek van elete az online vilagon kivul is.


KErdezo, gondolj bele, amikor meg nem volt telefon es internet, vege volt a randinak, es a kovetkezo randiig nem beszeltek. Azert igy is szulettek szerelmek. NYugi.

2020. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
7. Az egy jó jelnek számít ha nem lógsz már a nő nyakán? 😂
2020. márc. 3. 08:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!