Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehetett ilyen fura?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett ilyen fura? Vagy csak feleslegesen izgulok ezen?

Figyelt kérdés

1 hete írok egy pasival. A neten keresztül is közvetlen volt, sokat bókolt, mindig éjjelekig írtunk.

Tegnap találkoztunk élőben is. Az elejétől a végéig mindig volt téma, szinte úgy voltunk egymással mint két régi ismerős. Szemtől szemben is folyton kaptam a bókokat, hogy mennyire szépek a szemeim stb., de a komoly témák is helyén voltak, érdeklődött, folyton érdeklődtünk egymásról. A végén 2 lágy puszival búcsúztunk.

45 perc múlva jött is az üzenet, hogy mennyire jó vagyok és örül neki, h találkoztunk. Viszont aznap este a beszélgetésünk olyan semmilyen volt. Késő este még írt, hogy ne haragudjak, dolga volt amiért nem irt, de utána is a beszélgetések olyan 2 szavas tényleg semmilyen mondatok voltak, amiből kommunikációt nem lehetett volna kihozni. Viszont azóta úgy látom, hogy az internete is ki van kapcsolva. Ő írt utoljára egy "szmajlit", amire nem nagyon lehetett mit rá reagálni. Gondoltam, h majd ír még valamit, de nem. Azóta sem látom fent a neten, én pedig nem akarok pióca lenni, se futni utána.

Persze, lehet, sőt biztos, hogy nem kellene ilyen stresszben lennem, mert lehet tényleg el volt valahol, de nem tudom... Természetesen megvárom a mai napot. Szerintetek?


2020. márc. 3. 06:53
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
9. Én is ezekbe kapaszkodok, hogy kitudja esetleg kiment haverokkal, vagy bármi... Meg igen, ez a másik, h talán jó jel ha az életét nem a neten éli
2020. márc. 3. 08:17
 12/38 A kérdező kommentje:
Közben aztán írt, szóval megnyugodtam :))
2020. márc. 3. 10:48
 13/38 A kérdező kommentje:

Viszont még mindig az a bizonyos női megérzés azt súgja, hogy valami nem oké. Nem tudom.. Vagy csak teljesen véletlenül jött ez így ki, hogy minimálisan kommunikálunk jelenleg is, mint találkozás előtt, amikor egész napokat írt.

Tényleg, ez abszolút nem hiszti akar lenni, eltudom képzelni azt is, hogy totálisan én reagálom ezt túl és nem tudom lazán kezelni. Csak félek, hogy most nehogy nagy lovon érezze magát, hogy ráérzett arra, hogy bejön nekem és akkor most már úgy gondolja, h nem kell teperni és ez így okés.

2020. márc. 3. 11:39
 14/38 anonim ***** válasza:
76%
Én is azt mondom, hogy a megérzásek nem hazudnak. Szerintem is tudja, hogy nyeregben van, már nem kell nagyon kapálóznia, az eleje mindig a kampány.
2020. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
A találkozás előtt egész napokat írtunk, most pedig reggel írt pár sort, közölte, hogy ma későn ér haza, ami eleve fura volt, hogy így bejelentette, mert nem az alapján írtunk, hogy mikor van otthon 🙄 Persze, megeshet,h PONT ma jött ki ilyen furára a szitu, de nem tudom... 100x a tegnap lejátszódott a fejembe és nem jutok sose olyan momentumhoz ami azt jelezné, hogy ennyi lenne... Mindvégig azt éreztette, hogy bejövök neki stb. Nem értem
2020. márc. 3. 16:00
 16/38 anonim ***** válasza:
78%

Hagyj idot a dolognak. Úgyis eldol a dolog magatól. Pár nap és világos lesz minden. Het kozben esetleg hozd fel azt a hetvegi talit a buliban, hogy ott talakoztok e? es hogy orulsz neki, vagy valami ilyesmi.


Nezd, nekem volt pasi akivel leveleztem, tok korrekt, rendes srac, egyszercsak 2 hetig nem valaszolt. En is belegondoltam mindent, aztan mikor szamonkertem, akkor szólt, hogy vizsgakra tanult /mondjuk emlithette volna elotte, hoyg akkor most emiatt nem tud majd vissazirni.../, de szóval nem arrol volt szó, hogy meg akarta szakitani a kapcsolatot.

2020. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Meglátjuk... Egyelőre reggel óta nincs róla semmi hír.
2020. márc. 3. 18:20
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nincs oda érted, így az élő találkozó után. Csak nem meri megmondani.
2020. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Már kezdem ezt én is elkönyvelni.

Az előbb fent volt a neten pár percet, de akkor sem írt. Én tényleg nem vagyok egy önző fajta, türelmesen vártam egész nap, de azt hiszem van egy pont.

2020. márc. 3. 19:54
 20/38 anonim ***** válasza:
Gyáva megmondani, hogy már nem érdeklődik. Offos, felejtős. Tiltsd le mindenhonnan, ez a történet ennyi volt.
2020. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!