Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Feleslegesen agyalok ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen agyalok ezen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedem, minden reggel ír, sokszor elérhető, mostanában nincs sok dolga, állítása szerint. Azonban annak ellenére, hogy minden reggel ír a neten, napközben már olyan, mint aki nem is akar beszélgetni a következő találkozóig. Hozzátenném, hogy az elmúlt pár napig elég sokat beszéltünk napközben. Kicsit átoknak érzem ezeket a mai netes felületeket, mert úgy érzem, hogy hirtelen nem érdeklem, mert fent van, de mégsem ír.
2018. szept. 26. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom nem a neten szeretne megismerni, hanem élőben. Én sem szeretek írogatni pl.
2018. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem lenne ezzel gondom, csak azért fura, mert ezelőtt sokkal intenzívebb beszélgetésben volt részünk.
2018. szept. 26. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Feleslegesen kattogsz ezen. Gondolom napközben dolga van, nincs ideje/energiája tartalmas beszélgetést folytatni, apró szarságokról meg nem akar pötyörészni, amit meg is tudok érteni. Én ki zsigerből gyűlölöm a chatelést, semmit nem ad számomra egy kapcsolathoz. Találkozzatok élőben, addig meg foglald le magad, mert nagyon ráérhetsz, ha van időd figyelni mikor van online és kattogni a lassú válaszon.
2018. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gond, gyártasz.
2018. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyers, de hasznos válaszokat. Ez tényleg kellett. Ha van még valami a jellemfejlődésem elősegítését célzó tanács, örömmel hallgatom. :)
2018. szept. 26. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha még csak ismerkedési szakaszban vagyok olyannal aki nagyon érdekel,akkor várni fogom mikor és mit ír,és egyből válaszolok ahogy csak lehet,hiszen fontos nekem nagyon.Ha nem,akkor kb. olyan leszek mint az említett,néha firkantok valamit.
2018. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!