Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti megpróbálnátok újra embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megpróbálnátok újra embert faragni a haverotokból vagy megint feleslegesen csinálok magamnak gondot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy jó barátom, akit 15 éve ismerek. Világ életében gondjai voltak az ismerkedéssel, a párkapcsolatokkal és mindennel. Amikor összeszedett magának egy nőt, 2-3 hónap után az is megcsalta annak ellenére, hogy addig el sem hittem, hogy létezik még egy olyan férfi aki azokhoz a nőkhöz hozzányúlna.


A barátom vékony testalkatú, nem túl okos (inkább okoskodó), sokszor kifejezetten idegesítő személyiségű. Arcra sem tartom valami nagy számnak, de ahogy a feleségem fogalmaz: kifejezetten ronda. Sajnálom, mert ezek mellett egy jószándékú, segítőkész ember akivel nagyokat lehet beszélgetni és lehet rá bármiben számítani. Azt hiszem ez az egyetlen jó tulajdonsága. Anno a feleségem megmondta neki nyersen, hogy csináltassa meg a fogait, menjen el fodrászhoz, szedesse ki a szemöldökét és kezdjen el valami húst/izmot is felszedni magára. Akkor megemberelte magát, lejárt sportolni és a feleségem vágta le a haját, illetve segített neki vásárolni. Viszont miután ugye erre nem volt ideje mindig, így a barátom visszaesett a kiindulási pontra. A feleségemnek abban igaza van, hogy nincs ideje pesztrálni senkit és ő elindította valahol, ha segítség kell akkor szóljon, de nem tud a hét minden napján óvónénit játszani egy 32 éves férfinek. Én elvittem párszor vásárolni, akkor azt hittem megérti, hogy ha 176 cm és 60 kg, akkor ne vegyen fel 2 számmal nagyobb ruhákat. Én is úgy érzem, hogy hiába segítenék, nem hajlandó változni pedig "szeretne". Nekem sincs kedvem folyamatosan pesztrálni, pláne hogy a közös időnk rovására megy a párommal. Befejeztem.

Viszont szerintem a barátom alkoholista lett...egyre igénytelenebb és valahányszor találkozom vele innia kell és bűzlik az alkoholtól. Említettem neki, akkor azt mondta néha megiszik 1-2 sört, de szerintem többről van szó.


Úgy voltam vele, hogy ha talál maga mellé egy nőt (mert nagyon szeretne), akkor összekapja magát. De így a kutyának sem kell. Viszont kezdek belefáradni.


Ti mit tennétek? Tegyek még egy utolsó kísérletet arra, hogy összeszedje magát vagy hagyjam? Én úgy látom, hogy főleg a társkeresési problémák miatt jutott ide, hogy senkinek sem kell. Ha meg igen, akkor úgyis kidobja pár hónap után, még a legigénytelenebb nő is...


2018. máj. 29. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Elég ha mellette vagy mint barát.Mármint felhívod a figyelmét a dolgokra,időnként szánsz rá időt de konkrétan pesztrálni nem kellene szerintem.Pláne a feleségedet is komolyabban,vagy egyáltalán bele vonva a dologba.
2018. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak támogatnám. Ha bármit erőltetnék, arra szerintem rámenne a barátságunk és még annyira sem tudnék segíteni, mint így. Az ő élete és az ő döntése, ezt el kell fogadni. Csak terelgetni lehet meg javaslatokat tenni, minden mással nem küzdhetsz meg helyette.
2018. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!