Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti megpróbálnátok egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megpróbálnátok egy külföldi lánnyal?

Figyelt kérdés

Tinderen matcheltünk (egyikünk sem csak szexet akar a másiktól), egyelőre messengeren beszélgetünk. Nagyon kedves, nagyon aranyos lány, ismerkedünk. Napról napra többet tudunk meg egymásról.

A bökkenő: osztrák a lány, és Bécs mellett lakik.


Érdemes folytatni?


2018. febr. 24. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, szerintem itt nem az a kérdés, hogy külföldivel megpróbálnám-e, mert számomra az így olyan ebben távolságban, mintha az ország másik felén élne, nem változtat semmit a dolgon, hogy külföldi, ha kommunikáció gördülékeny. Inkább az, hogy távkapcsolatban nem biztos, hogy olyan kellemes benne lenni, de ki tudja, valakiknek jól megy. Inkább ezt mérlegeld.

Ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi, én még örülnék is neki, hogyha a szerelmem külföldi lenne, mert az, hogy egy másik országban nőtt fel, még ha közel is ide, azt is jelenti (persze nem feltétlenül, de ezért ez általában így van), hogy másfajta mentalitással rendelkezik, ami szuperül tágítja az ember felfogását, másik aspektusból szemlélheted a világot az ő gondolatain keresztül és fordítva. Szóval én a helyedben megpróbálnám, és meglátnám, hogy mi lesz belőle.

2018. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a munkahelyemen volt egy nagyon kedves, mosolygós lány, akinek tetszettem, mert folyton szemeztünk, de én nem kezdenék ki külföldi lánnyal, mert sokszor még magyarul is nehezen fejezem ki magam, nem még más nyelven. Egyébként se erősségem a nyelvtanulás. Vagy csak lusta vagyok. Lehet így is mondani.
2018. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Kínai és orosz lányokhoz volt szerencsém, szerintem tapasztalatnak nem rossz :)
2018. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Osztrák pasival mindenképpen. :)
2018. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne? Én már voltam külföldi lányokkal.
2018. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó vagyok. Lol, az idióta magyar feministák ezért is lepontoznak. Hihetetlen.
2018. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Es te hol laksz? Ha gyorben akkor egyszeru, ha Oroshazan akkor neccesebb de nem lehetetlen.

Az en felesegem amerikai es en Magyarorszagon voltam mikor megismerkedtunk online, o meg kint Amerikaban.

De megoldottuk a talalkozast es olyan jol sikerult hogy ma mar a felesegem :)

2018. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!