Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti megpróbálnátok vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megpróbálnátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy lány vagyok.

Eddig mindig csak viszonzatlan szerelmeim voltak, soha nem volt kapcsolatom. Mindig csak szenvedtem, mert akiket én szerettem, ők engem nem.

Van egy ismerősöm/munkatársam/haverom, akinek elvileg bejövök, és elkezdett többet érezni irántam. Az egyetlen ember. Csak az a baj, hogy ő meg nekem nem tetszik. Elvagyok vele, meg jóban vagyunk, de én csak barátként tekintek rá.

Egyrészt úgy vagyok vele, hogy ha összejönnénk, akkor az "elkeseredettségből" lenne, hiszen senki másnak nem kellek. Viszont másrészt meg úgy gondolom, hogy mi van, ha érdemes adni egy esélyt a dolognak... Szerintetek?


2017. márc. 28. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem! Mindenáron ne akarj kapcsolatot! Majd jön,ha itt lesz az ideje!
2017. márc. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

A barátság/haverság és a romantikus/szexuális vonzat nem ugyan az. Előbb-utóbb az is zavarna, ahogy a levegőt veszi. Nem sülne el jól.

2017. márc. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Menjetek randra,és beszélgessetek.Megér egy próbát szerintem.39.N.
2017. márc. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem !Eleve igy meg bele sem mennék mert előbb utóbb ő is érezné hogy csak baràtként tekintesz rà !
2017. márc. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg alapbol csak azért mennél bele mert màsnak nem kellessz !?Akkor ez a hozzààllàs kifog hatni a kapcsolatotokra !
2017. márc. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fish1 ***** válasza:

Semmiképpen.

Ha most nincs vonzalom, 1-2 hónap múlva se lesz. Ezzel átvernéd a pasast, neki is rossz érzéseket okoznál és magadnak is.

Annyira meg szerintem tiszteld őt is és magadat is, hogy azért nem jössz vele össze, mert nincs más. Ez olyan kicsinyes dolog.

2017. márc. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha homár lennék igen, ha nő lennék akkor is. Ha tényleg barátok vagytok, akkor sem veszíted el, ha esetleg a jövőben mint pár szétmentek. Nekem is baráti a kapcsolatom az exemmel. Előtte is az volt és most is az. A párkapcsolatunk más lapra tartozott. Szerintem pár randit érdemes lenne bepróbálni.

30/f

2017. márc. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy átlagos ember életében többször előfordul olyan helyzet, mint amit leírtál. Ne horgonyozz le olyan mellett, aki nem érdekel, egy fikarcnyit sem leszel boldogabb
2017. márc. 28. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak azért mert nincs mas nem probàlnàm'meg,ha tenyleg csak haverként tekintek rà.

n25

2017. márc. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet lenne. Átvernéd őt is, magadat is...
2017. márc. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!