Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon bejövök neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki vagy feleslegesen erőltetem magam?

Figyelt kérdés

Néhány napja megfogalmazódott bennem egy érzés amikor megláttam ezt a lányt (ő most 15 éves), nagyon megtetszett nekem, majd pár napra rá írtam neki egy e-mailt myvipen és elkértem az msn címét. Eddig látszólag simán ment, de mikor beszélgettünk valahogy a válaszaiban nem éreztem azt a kölcsönös érdeklődést. Nagyon elbizonytalanodtam, elszállt az önbizalmam, hogy összejöjjek vele. A legjobb barátnői szerint, akiket jól ismerek azt tanácsolták, hogy hajtsak rá és ő alapjába véve így szokott msn-ezni. Ugyanezektől a lányoktól megtudtam, hogy túl komolynak ítél, nem tagadom ilyen a természetem, csak nehezen tudok feloldódni, kissé zárkózott vagyok és egyszerűen nem tudok azonnal megnyílni ismeretlen emberek előtt. Előző barátnőimnél, legalábbis nagy részénél felfedezhetőek voltak azok a jelek amiből már tudtam, hogy egyértelműen tetszem/bejövök nekik. A suliban való leszólítástól kicsit tartok még, mivel jóformán nem tud rólam semmit és félek egyrészt, hogy nem nagyon lenne még közös téma.


17/F


2010. márc. 6. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess, ismerkedj vele. Suliban pedig legalább köszönj neki, ezzel is közeledsz hozzá. Idővel majd kialakulnak a közös témák is, rájössz,hogy viszonyul hozzád, mert megismered jobban. :)
2010. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a lány félénk, meg fiatal is 15. Én is elég félénk vagyok :$ tudom nem jó dolog, ezt valszeg ő is tudja...

Hízelegj neki egy kicsit, hogy tetszik neked a myvip képe, írj neki komit...

Ha a legjobb barátnői ezt tanácsolják, valószínűleg a lány is érez irántad valamit. A barátnői meg segítenék...

Most jön a nőnap... mondd el neki, vagy nagyon utalj a dologra. Sok sikert!

2010. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, megpróbálok majd ezek szerint cselekedni:)
2010. márc. 7. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így, erre egy nagyon jó megoldás van. Ha a lány cigizik és te is, "nem jösz 1 cigire ?" A cél a cigizés, nem feltétlenül az együttléte vele, ha már lent vagytok a suli udvar hátsó udvarában cigizés közbe lehet társalogni 1-2 szót, ami közelebb visz hozzá


TheOne

2010. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem, csak bulikban szoktam ő meg tudtommal egyátalán nem:)
2010. márc. 8. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Sztem arra is figyelhetsz, amit mondtak a barátnői, h túl komolynak talál. Próbálj kicsit lazább lenni, vicces videokat mutatni neki, vagy flörtölni, hidd el, olyankor csak úgy jönnek a szavak. Beszélgessetek filmekről, zenékről, aztán abból megismered az ízlését is.

Lehet, h ő is kicsit visszafogottabb, mint az átlag.

2010. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!