Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Szerintetek is feleslegesen akadt ki?

Figyelt kérdés

2 éve járok gimnáziumba (10.-es leszek) és megismerkedtem egy fiúval (11.-es lesz) aki ebben az évben jött abba az iskolába amibe én is járok. Eleinte nem is láttam az iskolában majd volt valami ünnepség és odajött a barátnőmhöz (Niki) beszélgetni. Kiderült hogy évek óta ismerik egymást. Felfigyeltem a fiúra (Geri) és megkérdeztem Nikitől hogy van-e a fiúnak barátnője amire a válasz igen volt.Akkor nekem is volt barátom de nem jártunk sokáig mert olyan volt mintha nem is lettünk volna együtt. A másik barátnőm aki a legjobb volt és nagyon megbíztam benne (Anna) mondta hogy Gerivel elkezdtek beszélgetni msn-en és eléggé összehaverkodtak.Azután az legjobb fiúbarátom (Alex) a városunkba jött a haverjaihoz és találkozni akart.Megegyeztünk hogy találkozunk és kiderült hogy Geri a legjobb haverja valamint Alex bevallotta hogy már évek óta szeret engem.Igent mondtam de de nem sokkal később elmondtam Gerinek (mert sokat beszélgettünk) hogy már nem szeretem Alexet csak úgy mint egy barátot. Április 14-én volt a szülinapom és bulit akartam szervezni de senki sem akart eljönni.Ez nagyon rosszul esett és Geri vigasztalt.Eljött a szülinapom. És bevallom jól esett hogy Geri köszöntött fel legelőször.Vége volt a sulinak és elindultam a szülinapomon a jó kis izzasztó kéziedzésre.Másnap Geri megkérdezte hogy baj lenne ha lejönne nálunk.Mondtam neki hogy nem. Lejött és elmondta hogy szeret majd megcsókolt.Hazament Geri és este szakítottam Alexszel.Hétfőn a suliban elmondtuk Annának a nagy hírt és nagyon kiakadt rám (utólag kiderült hogy tetszett neki Geri) és elhordott mindennek a suliban mert hogy én mekkora k***a vagyok mert 2 pasival járok stb.De én szeretem Gerit és ő is engem...Azóta is együtt vagyunk pedig sokan szét akartak minket szedni... Szerintetek is k***a vagyok vagy feleslegesen akadt ki?


Köszi a válaszokat!

BOCSI A REGÉNYÉRT!


2011. aug. 28. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nem tosztál pénzért, nem vagy k*rva, viszont rohadtnagy szemétség volt, amit műveltél.
2011. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Killgun ***** válasza:
86%
Igen egy nagy ribi vagy,ha nem szeretsz valakit,akkor minek jársz vele?Tipikus mai csaj...Alexnek sztem összetörted a szívét,grat,+ a legjobb barátnődön gondolkozz el mennyire jó neki is,ha nem mondja el kibe szerelmes,a fiúdhoz grat,de én a helyedben kicsit elgondolkoznék a kapcsolatok lényegén...
2011. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
nemszoktam normális válaszokat írni de most emgteszem: elég bonyolult történet, de nem vagy kurv@, ez ilyen sz@rul jött ki...
2011. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Érthető, hogy kiakadt, de mit lehet tenni te nem hibáztál szerintem szóval ne is kérj bocsánatot. Mond neki, hogy sajnálod, hogy így alakult de ne alázkodj meg túlzottan és örülj a pasinak. Szerintem előbb utóbb ha látják hogy tartós a kapcsolat akkor mindenki el fog fogadni. Nem vagy ribi szerintem. :)
2011. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Az előző barátomat (Dávidot) szerettem és Alexet is de mint egy barátot. Volt idő mikor többet éreztem barátságnál.Aztán kiszerettem belőle. A gáz az hogy Alex bátyja és Geri unokatesója is belémzúgott...:/

Egyébként Alex egyáltalán nem haragszik rám a baráti körünk azóta is összejön Annát kivéve. Nem tudtam arról hogy tetszik neki Geri. Nagyon szeretjük egymást.

2011. aug. 28. 16:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
egy okos ember(Popper Péter) valahol körülbelül ezt írta: nem lehetsz mindig nyertes. tudd elfogadni, ha valami nem úgy alakul, ahogy neked a legjobb, és lépj tovább.
2011. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nehogy megcsald :D legyetek boldogok és maradj ilyen szerény :)
2011. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, de úgy váltogatod a barátaidat, mint más az alsógatyáját. Degenerált egy generáció a mai tiniké.
2011. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs megcsalni!:)
2011. aug. 28. 17:04
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon jól csináltad!

Most nincs időm kifejteni miért,de én sem csinálhattam volna jobban ;) !!

Nem számít megcsalásnak,és nem vagy k*va...Nehogy bűntudatod legyen,ilyen az élet,Alex és Dávid fogják fel hogy nem!

Gerire meg vigyázz mert sok a szép és jó fej lány...:D Ha ennyien oda voltak érte...háát...szerencsés vagy:D

Szóval legyetek boldogok! :)

Szerintem ügyes voltál,és megoldottad! Ne beszéld be magadnak hogy gáz van,mert abszolút nincs!!:)

2011. aug. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!