Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túlsúlyos kismamák! Ha voltato...

Túlsúlyos kismamák! Ha voltatok 4D-n, a hason levő háj miatt azért lehetett látni valamit vagy feleslegesen kidobott pénz?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!!Én igen túlsúlyos voltam, 88kg...és igen, lehetett látni, mert a hájam:) Lecsúszott a derekamra. De akkor sem okoz nekik problémát, ha nem csúszik le a háj..:) De tényleg, nagyon élvezhető volt, csak nekem az volt a baj, hogy nem bírtam sokáig háton feküdni...mert leesett a vérnyomásom.. sok sikert:D
2009. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet!!! Sőt, a nőgyógyászom ezer éves hagyományos UH gépe is tökéletesen megmutat mindent még az én frankó zsírpárnáimon keresztül is. Már a legelső, pár hetes vizsgálatkor is szépen látszott minden.
2009. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze tökéletesen!!!Ne izgulj!Mennyi idős terhes vagy?
2009. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,22 hetes és 90 kg.Jövő csütörtökön megyek 4D-re.Valahol a neten olvastam egy olyat hogy a kövérségre fogta a doki,de ezek szerint kezdő lehetett.
2009. márc. 31. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ AKKOR BŐVEN LÁTNI FOGOD ÉN IS 22 HETESEN VOLTAM!!!NAGYON JÓ ÉLMÉNY AMIKOR HAZAJÖTTÜNK AZ ULTRAHANGRÓL ITTHON IS BERAKTAM A DVD-T ÉS AHOGY NÉZTEM POTYOGTAK A KÖNNYEIM!!!!!:):)):):):):)):)
2009. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet látni szépen mindent.Én 96 kg vagyok 28.hetesen.Nekem mondta doki,hogy nem mindig csak a kövérséggel függ össze,hogy lehet-e látni,hanem a magzatvíz mennyiséggel is.Pl.van,hogy vékonynak se lehet rendesen látni.És csinált már 160 kg-osnak is,nála minden szépen kivehetö volt.
2009. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!