Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az amit teljesen felesleges...

Mi az amit teljesen feleslegesen vettetek meg a születendő babának vagy magatoknak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amit nagyon mondtak, hogy vedd meg aztán még csak ki sem bontottad, vagy sosem használtad?

Vagy mi az ami a kórházban volt teljesen feleslegesen nálad?

Eddig mindig a szükséges dolgokról kérdezett mindenki, most kíváncsi vagyok mi az ami "haszontalan".


2011. jún. 5. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem a szoptatós párna volt ilyen,se terhesen alváshoz,se szoptatáshoz nem tudtam használni,így csak a helyet foglalja,bár legalább nem volt túl drága.

2011. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én csak a legszükségesebbeket vettem meg. Gondoltam, ha valami nagyon kell még, megveszem akkor. Egyet tudok mondani, ami szinte használhatatlan, a pumpás orrszívó. :)
2011. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Amit nem használtam az szintén a pumpás orrszívó, a babaolló körömvágáshoz, kenguru. Inkább csak ilyen apróságok voltak, amik feleslegesek voltak.

Én a szoptatós párnát kifejezetten szerettem, terhesen is jót aludtam vele, majd a babám is jót aludt benne.

2011. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
vízhőmérő,baba olló nem volt éle,hordozó kendő soha nem tudtam rendesen hordani,pumpás orrszívó
2011. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam: Baba olló, körömvágó csipesz, vízhőmérő, szopis párna

Barátnőm jól bevásárolt: pelustartó vödör (kivitte a kukába, hogy ne a szobába legyen büdi, mikrós sterilizáló )Ő is folyadékot használt inkább, mint én) hőmérős cumi, projektoros körforgó a kiságyra (nem tudott aludni tőle a baba)biztonsági fürdetőkád


Kb...ennyi

2011. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kiskádba a biztonsági ülőke: fél benne a babám, nem is ér annyira bele a vízbe, pedig ő azt szereti. (Van, akinél nagyon bejön, nálunk nem.)

Harisnya.

Üveg cumisüveg. (csak kaja v. tej tárolására használom, de nem létszükséglet)

Tutyi. (Nagy lábakkal született a fiam, nem volt jó rá már kezdetben sem.)

Babaolló. (kaptuk a készletet, a csipesz jó, de az olló használhatatlan, baba körömreszelő nem is értem, minek van benne. Aki kitalálta még nem próbált gyereknél körmöt vágni. Olyan, mint futó vadra lőni.... )

Szoptatós párna. (Nekem csak a terhesség alatt volt jó, lábat polcolni, derekat támasztani, de ugyanezt megteszi egy dundi díszpárna is.)


Tudom, ezt nem kérdezted, de ami nekem nagyon-nagyon bejött: Aventes poharak, orrszi-porszi, játszószőnyeg.

2011. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kenguru, 3 részes ágynemű garnitúra (kispárna 1 éves kor alatt felesleges, utána meg leforog róla, lapos. takaró hatalmas volt, de kezdetben használtuk, majd lerugdosta magáról, fejvédő alá be akart bújni, így azonnal likvidáltam.) Amiket kaptuk, de ki se bontottunk: Meggymagpárna, olyan cumisüveg, aminek az aljában lecsatolható, eldobható műanyagpohár van- Avent.
2011. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 jó nagy csomag tena lady volt totál felesleges. Az egyikből használtam el talán 3 vagy 4 darabot, utána elég volt már a kórházban is az éjszakai betét. Szóval a jó drága tena ment a nagyinak! :)

Most majd megpróbálok valahol darabra venni párat, ha ne adj'Isten több kell majd apa hoz.

2011. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, ez most hasznos volt nagyon!

A szopipárnán gondolkodtam , hogy talán jó lenne, de ha nem lesz az sem baj. Mikor én voltam kisbaba, meg ti is, akkor sem volt ilyen és lám itt vagyunk.

2011. jún. 6. 10:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ezek voltak feleslegesek:

-szoptatós párna

-kézi, pici motoros orrszívó

-babasampon, fürdető (mert receptre ír az orvos fürdetőkrémet, ami nem szárítja ki a bőrét)

-popsikenőcs (szintén az orvos írja föl az elején, kikeverik patikában)

-forgó játék a kiságy fölé (először nem érdekelte, aztán félt a hangjától, idegesítette, hogy forog, nem éri el, majd mikor felült, mindig beverte a fejét)

-nekem minden a szoptatáshoz, mert meg sem indult a tejem, így fölöslegesen vettük meg a mellszívót, a szopis melltartókat, a tejfogó párnát a melltartóba. Szerintem ezeket nézd ki előre, és mikor már megindult a tejed, akkor küld el a férjedet megvenni őket, mert nem olcsó, ne hiába adjatok ki pénzt

-ágynemű a babának (lapos párna+takaró) úgysem kell egyik sem az első 1 évben, csak vékony pléd

2011. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!