Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az amit teljesen felesleges...

Mi az amit teljesen feleslegesen vettetek meg a születendő babának vagy magatoknak?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amit nagyon mondtak, hogy vedd meg aztán még csak ki sem bontottad, vagy sosem használtad?

Vagy mi az ami a kórházban volt teljesen feleslegesen nálad?

Eddig mindig a szükséges dolgokról kérdezett mindenki, most kíváncsi vagyok mi az ami "haszontalan".


2011. jún. 5. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
13:42-es vagyok, elfelejtettem a legfeleslegesebbet: baldachin a kiságyra:)
2011. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekünk jó volt a szopipárna, terhesen csak azzal tudtam aludni, utána meg jó volt arra, hogy nehogy leforduljon valahonnan a pici, de konkrétan szoptatáshoz sosem használtuk...

a pumpás orrszívó, körömcsipesz, babasampon, tutyi tényleg felesleges

nekem a legfeleslegesebb a tena betét és az eldobható hálós bugyi volt, nem is kellett...

se a játszócumik, tejtárolók

2011. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia! A szopipárna nagyon megosztó, én meghaltam volna nélküle terhesen is, nem tudtam nélküle aludni, és néha még most is jól jön, pedig egy éves. Az elején nagyon sokat segített a szoptatásban.

Viszont a babaollót még soha nem hallottam senkit, aki akár csak egyszer is használta volna. Mivel nagyon pici a körmük, nagyon éles és precíz ollóm kell hozzá, épphogy nem tompa vacak.


Nekünk a kádba való ultető sem jött be, de azt el tudom képzelni, hogy akár kellhet is.

2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!