Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ez lehetett a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lehetett a hiba?

Figyelt kérdés

A mi nap megöleltem a lányt, akivel már a harmadik találkozónk volt és felállt lent. A hölgy mondta, hogy meleg vagyok emiatt, és nem akar látni.

20/f


2019. aug. 2. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

F..ck logic. Szóval, ha egy nőre áll fel, akkor meleg vagy, ha meg pasira, akkor hetero? Rendben, ma is okosabb lettem. :D


Hagyd a fenébe ezt a nulla IQ-s p..csát. Nincs veled semmi baj.

2019. aug. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nőnél ekkora gondok vannak a fejben, azzal nem tervezünk még rövid távra sem!

(Mert a végén még beragad valami, aztán fizetheted 20 évig.)

2019. aug. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez nem igaz. Nem hiszem el, hogy ilyen buta legyen valaki. Ha tényleg így történt akkor vagy valami kifogás volt ez, vagy hidd el nincs is szükséged ilyen csajra.
2019. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!