Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akkor kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor kellett volna visszahívnom? Vagy mi lehetett a hiba?

Figyelt kérdés

Nem tudom tényleg akkora súlya van e ennek, ahogy gondolom.

2 hete szalagmunkán megismerkedtem egy lánnyal.

Megadta a számát, és megbeszéltük, hogy majd hívom, hogy megbeszéljük a randit. Másnap estefele hívtam, nem vette fel, aztán következő nap délután se, meg még este felhívtam de akkor se vette fel. Ekkor küldtem neki egy sms-t, aminek a lényege tömören ennyi volt, hogy gondolom dolgozol, én már nem megyek többet, jó pihenést.

Délutános műszakban dolgoztunk, gondoltam 10kor nézi majd meg az sms-t amikor végzett, és visszakapja a telóját.

Ezután már nem hívtam, aztán másnap este fél 11kor küldött egy sms-t, hogy bocs zűrös napjaim voltak, a héten délutánonként ráérek, ha gondolod találkozhatnánk (mosolygós smiley-t rakott a végére)

Ekkor én épp matt részeg voltam, mert azt hittem bukó a dolog, és estefele jól leittam magam, ezért nem hívtam vissza, mert nem akartam, hogy azt higgye alkesz vagyok, meg hát full trottyon voltam tényleg. Tudta, hogy pár napja lett feltöltve a telefonom, szóval gondoltam várja, hogy visszahívjam, de nem voltam rá képes.

Másnap délben hívtam, nem vette fel, este se, másnap délután se. Egyébként tanult is sokat. Írtam neki egy sms-t, hogy gondolom elfoglalt, ha ráér hívjon, ha gondolja. Pár nap után még egyszer felhívtam, de ismét nem vette fel, szal azóta nem hívtam, már bő egy hét eltelt.


Szerintetek is akkor este kellett volna visszahívnom?

Az az érzésem, hogy akkor fölvette volna. De én peches nyilván pont akkor ittam le magam, istenem.


2014. nov. 11. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez most kamu, vagy alkoholista vagy.
2014. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a telefonosdi így nagyon nem megy. Akkor már inkább facebookon...

de nem tudom hogy erőltesd-e, (nem fogtam fel mit írsz). Majd más megírja hogy folytasd-e.

2014. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!