Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Hogyan érdemes megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogyan érdemes megszólítani egy parkban ülő lányt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy konkrétan: Millenáris parkban ül, és nem ismerjük egymást. Kérdések: hogyan lehet megszólítani, meg kell-e állni előtte ott egy pár másodpercig, vagy kell-e vele szemezni, esetleg elmenjek-e előtte párszor?

Érdemes ráköszönni? Ha igen, akkor hogyan?


Ha: 1)egyedül van

2)barátnőjével van

3)több, mint két lány van ott.

4) esetleg ha napozik, akkor érdemes-e bepróbálkozni a "bekenhetlek naptejjel", vagy hasonló dumákkal?


Mik azok a mondatok, amikkel érdemes kezdeni, és mi az, amiért azonnali elzavarás jár?


És honnan lehet látni, hogy egyáltalán bejövök-e neki annyira, beszélgetésre méltasson?


Kérlek benneteket; csak az válaszoljon, aki építő jelleggel hozzá tud szólni értelmeset.


Köszönöm a válaszokat.


F21


2010. júl. 23. 01:09
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
Ja és köszi 78%-os, sokat segítettél, nagyon hasznos, és értelmes tényleg amiket írtál ;)
2010. aug. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


75%-osnak, 84%-osnak:

Vannak emberek, akik online kommunikációban (msn, iwiw), nem túl jártasak, és feleslegesnek érzik, hogy ott sokat írjanak, ha amúgyis találkoztok, és élőben tudtok beszélgetni. Ez is nagyon jellemző a fiúkra, én is ilyen vagyok. Meg eleve nagyon korlátozott az online kommunikáció, hiányzik a szemkontaktus, hanglejtés, mimika, ami az élő beszédben megvan, és sokan ezért nem szeretnek ezen keresztül írogatni. Mi az öcsémmel, van hogy 5-6 órákat beszélgetünk élőben, de amikor msn-en beszélünk, sokszor pár szóban lerendezzük a mondanivalónkat. Szóval ez nem baj, teljesen független a kapcsolatotok minőségétől, a lényeg, hogy élőben mennyire passzoltok.


84%-osnak:

Szerintem a fiú - a régebben említett félénkségi okokból - itt sem gondolta, hogy a szívességkérés mögött mélyebb szándékod van, és valóban azt hiszi, hogy csak a szívesség miatt írtál neki, és ezért válaszolt így. Gondolom emellett várja, hogy találkozzatok. Az még egy fontos különbség a fiúk és a lányok között, hogy a fiúk kevésbé intuitívak és gondolatolvasók mint a nők, ezért általában amit mondasz nekik vagy csinálsz, azt úgy veszik, ahogy az van, és nem sejtenek semmit mögötte, ezért egyértelműbben kell közölni velük a dolgokat.


68%-osnak:

Tényleg komoly fiú lehet a leírásod alapján. A viselkedéséből azt gondolom, hogy vagy alapvetően tényleg melankólikus, zárkózott, elgondolkodó típus, és akkor lassan, beszélgetésekkel lehet közel kerülni hozzá (és így fog téged letesztelni), vagy barátnője van (ezért távolságtartó), viszont mint embert érdekled.

2010. aug. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

78%

Tényleg komoly fiú lehet a leírásod alapján. A viselkedéséből azt gondolom, hogy vagy alapvetően tényleg melankólikus, zárkózott, elgondolkodó típus.igen van barátnője.

mikor odamegyek hozzá és kérdezek tőlle mindig meglepödik válaszol és elkezd pakolni. (van hogy ugy látom a szeméből akar valamit mondani de nem teszi.)érdeklődik kérdést tesz fel,de nem várja meg a válaszom rá.máskor meg közömbös.EZT MIÉRT TESZI AKKOR?

2010. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy szerintem annak ellenére, hogy van barátnője, érdekled őt, pusztán emberileg. Szóval érdeklődik irántad, de a barátnője miatt távolságtartó a közeledése.
2010. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Az, hogy kérdést tesz fel, és meg sem várja a válaszod, az kicsit autista típusjegy. Vagyis a srác nagyon zárkózott lehet, és nem túl fejlett a szociális érzéke, figyelmetlen, ezért ilyen.
2010. aug. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
Ha valaki még emberi szinten sem, és semmilyen szinten nem érdekel és hidegen hagy, AKKOR IS MEGVÁRJUK A VÁLASZT, ha kérdezünk tőle valamit, mert ez alapvető illem és udvariasság, amit egy 5 éves kisgyerek is tud. Ezért gondolom, hogy szociálisan fejletlen lehet a srác, és nem nagyon tudja kezelni a kettőtök viszonyát, mármint azt, hogy érdeklődik is irántad, de közben barátnője is van. Ezért viselkedik ilyen ellentmondásosan.
2010. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
és én mit tehetnék?
2010. aug. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
de ez normális hogy, beszélünk és nem végig néz a szemembe hamem pakol közben,de ha ő beszél akkor a szemembe néz?
2010. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mit tehetnél? Mi a célod? Ha van barátnője, akkor felesleges rányomulni, mert biztos nem hagyja el. Komoly srácnak tűnik, aki nem csapódik össze-vissza. Maximum emberileg kerülhetsz hozzá közel, ha sokat beszélgetsz vele, és akkor TALÁN megszerethet annyira, hogy párkapcsolatot akarjon veled.


Lehet, hogy normális, ha nem néz végig a szemedbe, lehet ő ilyen típus, vagy nem érdekled annyira. Amikor engem érdekel egy lány, biztos nem kezdek el pakolni, hanem megtisztelem azzal, hogy figyelek rá.

2010. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
igen csak engem zavar hogy egy idő után pakolni kezd és csak néha néz a szemebe mikor én beszélek.és mindig meglpődik azaon amit monodok,pedig semmi extrat nem mondok.és akkor a szemembe néz elkezd beszélni.utánna meg megint vált.EZT NEM ÉRTEM.
2010. aug. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!