Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Hogyan érdemes megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogyan érdemes megszólítani egy parkban ülő lányt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy konkrétan: Millenáris parkban ül, és nem ismerjük egymást. Kérdések: hogyan lehet megszólítani, meg kell-e állni előtte ott egy pár másodpercig, vagy kell-e vele szemezni, esetleg elmenjek-e előtte párszor?

Érdemes ráköszönni? Ha igen, akkor hogyan?


Ha: 1)egyedül van

2)barátnőjével van

3)több, mint két lány van ott.

4) esetleg ha napozik, akkor érdemes-e bepróbálkozni a "bekenhetlek naptejjel", vagy hasonló dumákkal?


Mik azok a mondatok, amikkel érdemes kezdeni, és mi az, amiért azonnali elzavarás jár?


És honnan lehet látni, hogy egyáltalán bejövök-e neki annyira, beszélgetésre méltasson?


Kérlek benneteket; csak az válaszoljon, aki építő jelleggel hozzá tud szólni értelmeset.


Köszönöm a válaszokat.


F21


2010. júl. 23. 01:09
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
És ne rendeld magad alá a helyzetnek... MINDEN NŐ A DOMINÁNS FÉRFIT AKARJA (az más kérdés, hogy sok nőnek nem jut ilyen, ezért hazudik magának is), az alárendelt nyomorultat minden lány megveti és lenézi. Előbb meg kell tanulnod dominánsan viselkedni.
2010. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Ja, és ne alacsonyodj le a béna, ócska csajozós dumákig! Domináns férfiak, akiknek van büszkeségük, akikre a jó nők mozdulnak, nem használnak ilyeneket!

Talán a ronda lányoknál működhet, mert hozzájuk a kutya se megy oda, de az igazán SZÉP, CSINOS, vONZÓ lányoknál nem működik, mert lenézik az ilyen ócska dumás pincsifiúkat.

Az első percekben tudtára kell adnod a csajnak, hogy CSAK MELLÉKESEN SZÓLSZ HOZZÁ, VALAMI EGÉSZ MÁS MIATT, ÉS NEM SZORULSZ RÁ, hogy bármi is legyen köztetek. Nem mint csajhoz közeledsz hozzá, hanem mint mellékes személyként, aki épp ott ült. Ez nagyon fontos. Amint egy csaj megérzi, hogy ott görcsölsz, mert barátnő kell, ott röhög ki és küld el az anyádba, ahol vagy, mert a nők az ilyen jókisfiús, barátnőre szoruló nyomiktól undorodnak és irtóznak.


A mondataid alapján azt gondolom, hogy te tipikusan az a jósrác vagy, aki liheg a csajok elismeréséért, úgyhogy szerintem sokáig le fognak pattintani a csajok, és több év lehet, mire eljutsz arra a domináns szintre, hogy összejöjjön így valami.

2010. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Ja, és alapszabály, hogy egyszerre, magabiztosan, egy lendülettel kell odamenni egy csajhoz. A lányok ugyanis sokkal jobban a periférikus látásban, és egyből felmérik az erőviszonyokat. Vagyis kifigyelik, érzékelik, hogy milyen magabiztossággal mész oda, vagy hogy ott szerencsétlenkedsz többször, és amint megérzik, hogy bizonytalan vagy, már LE IS VAGY MINŐSÍTVE, dugni már nem fogod dugni, maximum jó kisbarát lehetsz neki a fiókban. Dugni a magabiztos, magas státuszú, domináns pasival fog, nem egy puhánnyal.
2010. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
és lányoknak tippek a PSIKHOZ? fordítva
2010. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
93%

Tanácsok PASIKHOZ?


Pasikhoz nem kell sok trükk, egy valamiért: mert ők nem válogathatnak és egyszerűen működnek. Egy pasi, ha megütöd nála az alapvető kinézeti mércét, és jól érzi magát veled, akkor már vágyik veled párkapcsolatra lépni. Ennyi. Semmi trükk nem kell.


Csajokhoz azért kell sok tanács, mert a lányokra sokkal nagyobb a kereslet, sok pasi próbálkozik náluk, és válogathatnak, ezért a LEGJOBBNAK KELL LENNI.


Pasiknál ilyen nincs. Két eset van a srácok kinézete szerint:


- Van a csúnyától átlagos pasiig (ez a férfiak 90%-a), ezek általában minden lánynak nagyon örülnek, mert lányok soha nem mennek oda hozzájuk, és ezek a srácok általában félénkek is, úgyhogy hatványozottan örülnek minden lánynak. Minden esetben kaphatók komoly párkapcsolatra.


- És van a jóképű, vonzó pasi (10%), akinél rengeteg lány próbálkozik, ezt ki is használják, nem nagyon akarnak komoly kapcsolatot. NAGYON JÓ CSAJNAK KELL LENNI, hogy megüsd náluk a mércét, és NAGYON KÜLÖNLEGES BELSŐVEL KELL RENDELKEZNI, hogy lehorgonyozzon nálad.

Nekem sok ilyen jópasi haverom van, és magas náluk a mérce, mind külsőben, mind belsőben. Sok lány felajánlkozik nekik, és van, amikor átlagos vagy nem szép csajt is megfektetnek, de hosszútávra csak szép lányoknak van náluk esélyük.


Remélem segítettem.

2010. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:

és honnan tudhatom hogy tetszem a pasinak?

hogyan kezdeményezzek?

mi van ha csak kedvel,és nem tetszem neki honnan lehet eldönteni hogy melyik?

2010. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

Te amúgy pasi vagy csaj vagy?

Jó, hogy nem kell nekik annyit bizonyítani, de ha egyszer nem mernek odajönni, kezdeményezzek én vagy mi? Az kicsit nyomulós nem? Meg hát elég furán jön ki..Hogyan hívjam fela a figyelmet magamra, hogy merjen?

De egyébként köszi a választ, végre írt valaki pasis verziót is :))

2010. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


Neki írtam, hogy pasi, vagy csaj-e :D

2010. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:

Én is köszönöm a pasis változatot :D

És engem is érdekelne még, hogy honnan tudhatom, hogy tetszem neki vagy csak barátkozik?

2010. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

A 78%-os vagyok, és férfi vagyok.


A válaszaim:


Ez csak egy mítosz, hogy a lányoknak nem illik, vagy hogy nyomulás közeledni. Minden pasi örömében ugrál, amikor odamegy hozzá egy csaj. Tudom, rengeteg ismerősöm van, és annak ellenére, hogy férfi vagyok, nekem öntik ki a lelküket. A legtöbb haverom úgy jött össze a csajával, hogy a csaj kezdeményezett. Amikor egy pasi kezdeményez, az esetek kb. 5%-ából lesz párkapcsolat, viszont amikor a lány kezdeményez, akkor 95%-ban párkapcsolat lesz belőle.


Simán közeledj hozzá úgy, mint egy emberhez, beszélgetéssel. Ennyi elég egy pasihoz.

Ha őt akarod rávenni, hogy odamenjen, akkor nézz mélyen a szemébe többször és mosolyogj. Ha nincs baránője, oda fog menni. Ha jól kijöttök, 99% az esély, hogy összejössz vele.


Az, hogy csak kedvel-e, úgy tudod leellenőrzni, hogy ha ösztönös jelzéseket adsz (hajsimítás, mosolygás, ajkaid megnyalása, mélyen a szemébe nézel), akkor arra nem közeledik, és nem akar veled közelebbi testi kontaktust.


Amúgy a férfiaknál általában ilyen nincs, hogy "csak kedvel". Maximum a nagyon jó pasiknál, akik dúskálnak a nőkben és extra magasak az igényeik. Ez azért van, mert a pasik 100 nőből 95-öt simán megdugnának, hatalmas a libidójuk, és elsősorban a dugás jut egy nőről az eszükbe, a kedvelés csak később jön. Abban biztos lehetsz, hogy megdugni mindenképpen megdugna, és általában ilyenkor szoktak úgy tenni, mintha érdekelné őket a személyiséged. Tehát a kedvelés tettetése szokott lenni az álca a dugáshoz. (Azért mondom a dugást a kedvelés mellett, mert a pasiknál ebből a kettőből tevődik össze, hogy akarják-e a nőt párkapcsolatra.)


Tehát a kérdés nem az, hogy CSAK kedvel-e, hanem az, hogy amellett, hogy nyilván megdugna, tényleg TART-E ANNYIRA FONTOSNAK, HOGY NE CSAK MEGDUGJON, hanem párkapcsolatot is akarjon veled.


De főleg a jópasiknál kell ezen dilemmázni, mert ők válogathatnak csajok közül, de ha csak kedvel, és amúgy nem akar, azt úgyis nyilvánvalóvá teszi neked, vagy szóba se áll veled, mert nem ütöd meg a mércét. Az átlagpasi meg annak is örül, ha talál egy olyan csajt, akit tud szeretni, arra egyből rámozdul, szóval náluk nem kell ilyeneken tanakodni, mert egyből nyilvánvaló lesz, hogy kedvelnek is és párkapcsolatot is akarnak veled.


Örülök ha segítettem.

2010. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!