Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Hogyan érdemes megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogyan érdemes megszólítani egy parkban ülő lányt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy konkrétan: Millenáris parkban ül, és nem ismerjük egymást. Kérdések: hogyan lehet megszólítani, meg kell-e állni előtte ott egy pár másodpercig, vagy kell-e vele szemezni, esetleg elmenjek-e előtte párszor?

Érdemes ráköszönni? Ha igen, akkor hogyan?


Ha: 1)egyedül van

2)barátnőjével van

3)több, mint két lány van ott.

4) esetleg ha napozik, akkor érdemes-e bepróbálkozni a "bekenhetlek naptejjel", vagy hasonló dumákkal?


Mik azok a mondatok, amikkel érdemes kezdeni, és mi az, amiért azonnali elzavarás jár?


És honnan lehet látni, hogy egyáltalán bejövök-e neki annyira, beszélgetésre méltasson?


Kérlek benneteket; csak az válaszoljon, aki építő jelleggel hozzá tud szólni értelmeset.


Köszönöm a válaszokat.


F21


2010. júl. 23. 01:09
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Köszi 78%-os, nagyon jó dolgokat írsz! :)

Még valami ha tudnál segíteni:

Ha pl jóban vagyok egy pasival: ha találkozunk sokat beszélgetünk, viccelődünk (nevet a béna poénjaimon is) :D sokat néz mélyen a szemembe, de ugyanakkor mégis néha zavartan ide-oda pillant, mikor meglát a keresztnevemmel együtt köszön, sokat mosolyog, nézeget engem, akkor ezek alapján lehet hogy tetszem neki? Vagy lehet csak haverkodik? Mert ha tetszem neki, akkor miért nem lép?

Nekem nagyon tetszik ő, de én nem merem elhívni ide-oda, mert mi van ha félreértem, és koppanok. Mit lehet kezdeni egy ilyen pasival? :)

2010. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
78% és a mogorva férfiakhoz mi a kulcs? és miért van az hogyha beszélünk nem végig néz a szemembe hamem pakol,de ha ő beszél akkor a szemembe néz?
2010. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:

Szia utolsó,


jó a megfigyelőkéd, és ezek az apró jelek egyértelműen azt mutatják, hogy közeledne, de szerintem ő a kicsit félénkebbek közé tartozik, esetleg nem gondolja magát elég jónak ahhoz, hogy egyértelműen közeledjen (fiúk hajlamosak erre), vagy nagyon fél a visszautasítástól (a fiúknál ez egy nagyon ősi félelem, és evolúciós okokra vezethető vissza, amikor még az ősidőkben ha egy férfi bepróbálkozott az alfahímhez tartozó nőnél, akkor azt gyakran kivégezték).

Szóval szerintem adj egyértelmű jeleket, amiket előbb írtam, de ha nem lép, akkor te is közeledhetsz. Szerintem ha tényleg jó a viszonyotok, akkor nem fogsz beégni, hanem udvariasan közli majd, hogy valamiért ő nem szeretne tovább menni és kész (ezt amúgy kétlem).

2010. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
Bocsi, az előző válaszom a 84%-osnak ment.
2010. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:

68%-os,


ehhez tudnom kéne egy keveset a viszonyotokról (mélység, komolyság, milyen típusú viszony), és az ő személyiségéről, hogy ő milyen jelzéseket ad általában, és te milyen jelzéseket adsz neki. És hogy milyen a külseje.

2010. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
eddig nem igen találkoztunk max 2xer.voltam ott és kérdezgetett hogy miújság stb,elbeszélgettünk mosolygot,végig rám nézett,hosszú ideig beszéltünk,később meg odajöttek a nagyszüleim is akkor is kedves volt végig.még fura is volt.18 éves én 17 apám barátnőjének a fia. szerinted mi a helyzet?csak barátkozik?
2010. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
nos ő sokkal idősebb tőllem. nagyon komoly férfi,van hogy nagyon kedves velem,és furán érdeklődik kérdést tesz fel,de nem várja meg a válaszom rá.máskor meg közömbös.távolságtartó.mikor odamegyek hozzá és kérdezek tőlle mindig meglepödik válaszol és elkezd pakolni. (van hogy ugy látom a szeméből akar valamit mondani de nem teszi.)
2010. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
ja és átlagos a külseje szerintem.
2010. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

Köszönöm a válaszodat 78%-os :D

A félénk fiúra visszatérve: tényleg az egy kicsit, mert olyan csendesebb típus, szóval nem ilyen macsó. De: egy pár hete írtam neki iwiwen, szívességet kértem tőle. Igazán nem is a szívesség volt a lényeg, hanem csak valami módon kapcsolatot akartam vele teremteni. Ő válaszolt is nagyon kedvesen a kérésemre. De ennyi. Ha nekem tetszik valaki aki ír nekem (még ha iwiwen is) akkor én írnék neki valami olyasmit amiből beszélgetés lehet. Visszakérdezek, terelem a témát. De ő csak velősen leírta ami fontos és kész. Igaz beismerte, hogy nem szereti az iwiwet, mert nem érdekli, ha írnak neki válaszol, visszaigazolja a jelöléseket, de ennyi.


Mit gondolsz erről? A személyesen történő jelekből azt gondolom talán tetszem neki, de mégsem úgy reagált a levelemre ahogyan vártam...

2010. aug. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van mint veled utolsó, hiába próbáltam msn-en témákat hozni fel, rövid válaszokban írt "oké, igen, röhögős fej)

miért? csak simán ilyenek a pasik?

Elég sokszor sokféle témát felhoztam...Ő meg nem is hozott..Csak simán elfoglalt lehetett?

2010. aug. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!