Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Hogyan érdemes megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogyan érdemes megszólítani egy parkban ülő lányt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy konkrétan: Millenáris parkban ül, és nem ismerjük egymást. Kérdések: hogyan lehet megszólítani, meg kell-e állni előtte ott egy pár másodpercig, vagy kell-e vele szemezni, esetleg elmenjek-e előtte párszor?

Érdemes ráköszönni? Ha igen, akkor hogyan?


Ha: 1)egyedül van

2)barátnőjével van

3)több, mint két lány van ott.

4) esetleg ha napozik, akkor érdemes-e bepróbálkozni a "bekenhetlek naptejjel", vagy hasonló dumákkal?


Mik azok a mondatok, amikkel érdemes kezdeni, és mi az, amiért azonnali elzavarás jár?


És honnan lehet látni, hogy egyáltalán bejövök-e neki annyira, beszélgetésre méltasson?


Kérlek benneteket; csak az válaszoljon, aki építő jelleggel hozzá tud szólni értelmeset.


Köszönöm a válaszokat.


F21


2010. júl. 23. 01:09
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Írjatok még! Köszi!
2010. júl. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
Micsoda tippek :D
2010. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
SZia, hiszel a szerelem elsö látásba vagy menjek el elöted mégegyszer?
2010. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:

Esetleg valami pasis verziót nőknek nem írna le valaki??:D:D:P

Annyira beszariak mostanában a pasik, nem akarok én kezdeményezni, csak esetleg, hogy hogyan hívjam fel a figyelmet, hogy merjen kezdeményezni?

2010. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
ll
2010. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
58%

21:37 ez marha jó :DDDD én bírom az ilyen vicces megjegyzéseket :D Szerintem jobbak, mint az ügyefogyott kifogások (hány óra van, stb...).

Amúgy ha barátnővel v több barátnővel vagyunk, akkor esélytelen, h egy idegen hapsival fogunk foglalkozni, zavarni fog. A naptejes beszólás meg szánalmas. Azért pl. kiröhögés járna nálam. meg az ilyen olyan szép vagy, szeretnélek jobban megismerni (fel nem tudom fogni, hogy képes ez valakinek egyáltalán eszébe jutni), a hetek óta figyellek és szerelmes vagyok beléd, a gyönyörű szemeid vannak és társai is...

Mondjuk metálfeszten már ajánlottak fel kullancsátvizsgálást, ha tetszett volna a srác, lehet lett volna esélye :D

Amúgy onnét lehet látni, hogy beszélgetésre méltatna-e, hogy megnéz téged :P Jobb esetben legalábbis. Vagy mosolyog, ha hozzászólsz:)

De amúgy szerintem a legfontosabb a magabiztosság, ha sugárzik rólad az már félig nyert ügy. Egy teszetosza pasi próbálkozhat akármilyen szuper dumákkal is, nem lesz túl meggyőző.

21/L

2010. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
leülsz mellé:Dés : Szia cica van gazdád?hmm:P:D:$szerintem hatásos legalábbis engem meggyőzne és nevetnék egy jót innentől megmár jön minden:)
2010. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

"Kinyomjalak fekve? hö hö(és közben mozgasd a mellizmaidat xd)

Beszélgetésre méltasson?Ember 1 sima lányról van szó ... nem Beyoncéval találkozol.

Nah végülis ha az 1. verzió nem jönne be(nem is értem h miért :/)

Kezdd meg a beszélgetést tök mind1 h mivel... bocsi van nálad 1 zsepi,segítenél felrakni a karkötőmet,meg tudnád mondani bármi,a lényeg h utána tudj mire építeni.


A strandosnál dobd meg véletlenül 1 labdával és utána menyj oda h bocs nagyon sajnálod stb és erre már tudsz építkezni.


De a szia is csodákra képes :)

2010. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

Igen igen pasis változatot is! :D


Amúgy ezek az ötletek már bocs, de elég hülyeségek...Főleg a naptejes. Mielőtt odamész hozzá érdemes vele szemezni, hogy ne egy tapadós tuskónak gondoljon. Velem sokszor van, hogy olyanok jönnek oda kikre azelőtt rájuk sem néztem, de aztán jönnek és tapadnak. Szóval amíg nincs visszajelzés afelől, hogy érdekled, addig sztem ne menj oda. És akkor sem ha a barátnői társaságában van. Amúgy a "köcsögduda koncertes" válasz írója jó dolgokat írt!


21/L

2010. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező


Ami a legfontosabb, hogy kvalifikáld magad, vagyis ne azt érezze, hogy te szorulsz rá arra, hogy beszéljen veled. A lányok megérzik, hogyha odavagy érte / tapadnál rá / barátnőt akarsz stb. és menekülnek, mert nekik domináns férfi kell. Hozzám is sok srác jött oda, és menekültem tőlük, mert látszott ez a pincsiző magatartás.

Szóval tedd próbára, tegyél úgy, mintha te tennél neki szívességet, vond be valamilyen megoldandó problémába, amire tőle kérsz tanácsot, mert csak ő van ott (húgodnak vásárlás stb.)

Nagyon fontos, hogy

1. te legyél előbb a domináns, ne tőle várd, hogy beszélgessen veled meg tötyörögjön neked, hanem te beszélj többet

2. készülj be pár sztorival ("erről jut eszembe, hogy...."), valami érdekessel

3. TEDD PRÓBÁRA! ne pincsis kérdéseket kérdezz tőle, amire egy szóval válaszol, hanem valami hosszú kifejtendő kérdést, amivel minősítenie kell magát előtted!


Így érzi, hogy te vagy a domináns, és nem kerülsz bele a gyakori "próbálkozó, lihegő kis pincsi fiú" kategóriába, amibe az így próbálkozó srácok 99%-a belekerül.

2010. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!