Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy füves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy füves fiúval?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 20. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
Nem, ismeri magát, és ő valóban ilyen, ha valamit elkezd képtelenség határokat szabni neki. Nekiáll fogyókúrázni akkor az biztos, hogy túlzásba fogja vinni, de mindennel így jár.
2010. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:

én pont fordítva látom: hogyan tudnád neki azt mondani, hogy ne tegye, ha nem látsz bele teljesen, mivel nem próbáltad? persze, olyan emberek közt dolgozol... de ők a szélsőség! én meg olyanok közt mozgok akik abszolút nem a szélsőség és azt hiszem elég sok fokozatát megismertem. tehát a valóságot tudnám neki elmondani, szerintem így jobban meg tudnám védeni. persze valószínűleg egyikünk gyereke sem lesz drogos:)

köszi a beszélgetést, most már muszáj lefeküdnöm, de tényleg köszi a türelmet.

kérdezőnek szintén:D

2010. júl. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:

Nem tanultál pszichológiát? Kik cigiznek többen? Dohányos szülők gyerekei vagy nem dohányos szülők gyerekei? És kinek a gyerekei pofáznak vissza (megjegyzem teljesen jogosan), hogy "te is cigizel/cigiztél" :) Ugyanez lenne itt is.


Menj csak lefeküdni, neked meg én köszönöm, szintén, hogy nem anyázósan, hanem normálisan kérdezgettél, ritka egy normális beszélgetés, főleg ilyen témában. Jó éjt!

2010. júl. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
még annyit hogy azok a szülők a gyerek előtt dohányoznak (vagy pl. káromkodnak és akkor a gyerek is fog). az meg tök más, mintha csak elemsélem a tapasztalataimat az évek során felhalmoódott még meg nem lévő tudásommal együtt:) jóéjszakát!
2010. júl. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:

én is ismerek egy ien " füves fiut " még általános iskolábol..osztálytársam volt ..suliba tanárok mindig halálra dicsérték hogy ien jó tanul meg olyan jó tanuló meg hogy ö majd ebbe a suliba fog járni..és még becézgeték is.."molinári bácsi " (azt hitem oda hányok...)

érdekes a molinári bácsi..egy sulit se végzet el utána... ennyit eröl !!! F 23

2010. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim válasza:
SIMÁÁÁN!! :D Nincs vele semmi gond, ha nem függő, csak szokott füvezni! ;)))
2010. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:

Én igen, mivel én is szeretem a dolgot :)

19 / L

2010. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
és ha kiderülne mondjuk a férjedről, gyerekeid apjától, akit szeretsz, be adnád a válópert?...
2010. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!