Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy füves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy füves fiúval?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 20. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
100%
Ó pedig már nyitottam volna meg a postafiókom... :(((
2010. júl. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
50%

Kicsi nyuszi hop-hop

Az erdőben ugrál.

Egereket fogdos, és fejbevágja mind.

Leszállt egy angyal, és így szólt:

Kicsi nyuszi hop-hop

Nem akarom azt, hogy

Egereket fogdoss, és fejbevágjad mind.

Akkor most hernyóvá varázsollak

Nyuszi, hop-hop-hop-hop.

Kicsi hernyó hop-hop,

Az erdőben csúszkál.

Elkapja egy egér, és fejbevágja, jóól.

2010. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
de szerintem tud gondolkodni
2010. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
31%

Én biztosan nem. Érett, felnőtt férfit keresek magam mellé. Nálam a fű használata teljesen kizáró ok.


Sok fiatal biztosan járna veled, de egy kicsit gondolkozz. Te elvennél feleségül egy füves nőt? Most őszintén, amikor már családot akarsz. Nekem olyan férfi sem kéne , aki fiatalon füvezett. Szóval még most hagyd abba, akkor lesz olyan, akinél esélyed lesz.

2010. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 A kérdező kommentje:

23:52: jaj, nem akarom h szomorú legyél. :) most tényleg ment, így kell neked vicceskedni. :P:D hehe


23:57: nah látod. :)

2010. júl. 21. 00:01
 46/88 anonim ***** válasza:
100%
00:00 "Olyan se kéne aki fiatalon füvezett" - kicsit vaskalapos vagy.Amúgy kíváncsi lennék ha mondjuk megtalálod a nagy Ő-t és már ígyúgy szereted kidobod-e mihelyst bevallja hogy fiatalon igenis csinálta.
2010. júl. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
Csak sikerült összehoznom egy választ a kreatív privátodra. :D
2010. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
50%
Vaskalapos vagy nem, nem érdekel. Nekem is lehetnek elvárásaim, ugyanúgy, ahogyan mindenki másnak. Más elvárja, hogy izmos legyen, zenéljen és egyéb hülyeségeket. Úgy érzem ez egy ezerszer korrektebb és normálisabb dolog. Ennyi erővel gyakorlatilag mindenki jó lenne, mert vaskalapos, aki valamely szempont alapján választ párt? Azért az egy elég komoly döntés, hogy kit választunk társnak magunk mellé, főleg ha egy férjet és felelősségteljes leendő szülőt is látok benne. Ne haragudj, a fű és mindenféle kábítószer ezt kizárja. Te talán összejönnél olyannal, aki teszem azt alkoholista volt? Vagy éppenséggel merően ellenkezik a világnézeteddel?
2010. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
31%
Ja és a kérdésedre válaszolva, igen, kidobnám, azért mert füvezett és azért, mert hazudott. Ugyanis ez nekem az első kérdéseim között szokott lenni, előtte azért megismerem az embert, mielőtt kapcsolatot kezdek vele, szóval én ezt nem tolerálom.
2010. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!