Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy füves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy füves fiúval?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 20. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
45%
Hát, ez a te véleményed, én azért a csokoládét és a füvet nem említeném egy lapon :) Elég sok menthetetlen drogfüggőt láttam, 17 elvonókezelések átesettet is, és 18-adjára is visszaesett. Ők is fűvel kezdték. Nem tudom kiverni a fejemből azt a látványt, amikor elvileg gyógyultak voltak, akkoris olyan hangon beszéltek, mint akik minimum egy hónapja részegek, elhúzott, nyújtott hangnem, mint amikor a kazettára felvett szöveget lassítod, pedig akkor nem volt bennük semmi. És kivétel nélkül mind fűvel kezdte. Nem véletlenül tiltott dolog ez, a csokoládé azért kissé más hatással bír az emberi szervezetre :)
2010. júl. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:
nem, de ő úgy gondolja h ez nem számít neki, valamilyen erkölcsi okból nála kizáró ok.
2010. júl. 21. 01:27
 63/88 anonim ***** válasza:
Jól mondja a kérdező, erkölcsi ok.
2010. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 A kérdező kommentje:
01:26: LOL, tudod mivel kezdik az emberek? PIÁVAL. Hát nem hamarabb jut sörhöz egy 10 éves, mint fűhöz? DE. akkor miről beszélünk? A fű pedig megfelelő mértékben fogyasztva gyógyszer, de kezelhető úgy is mint valami egészség fenttartó. én tapasztalatból kimerem jelenteni h erősíti az immunrendszert is. :)
2010. júl. 21. 01:29
 65/88 A kérdező kommentje:

nah akkor megvan, erkölcsi ok, innen ne menjünk bele h mi a jobb, úgy is nekem lenne igazam. :) a lényeg h te elítéled, mi meg nem, mi azt ítéljük el h ha valaki elítéli. :)


peace :)

2010. júl. 21. 01:31
 66/88 anonim ***** válasza:
45%

Bocsi, én ilyen emberekkel "dolgozom", látom őket, nekem senki ne akarja bemesélni ki hogyan kezdi.

Az alkoholt szerintem ne említsük, de kétségkívül több köze van a fűhöz, mint a csokoládénak. Aki alkoholista, az alkoholista, aki kábítószerfüggő, az kábítószerfüggő. Azért a kettő nem ugyanaz, de ugyanúgy elítélendő mindkettő. Az alkohol kismértékben fogyasztva egészséges és nem okoz feltétlenül bódult állapotot, tehát lehet alkoholt inni anélkül is, hogy a hatását érezze az ember, napi 1 pohár vörösbor például nagyon egészséges, főleg a vérképzés terén.

Szóval alkoholt azért is lehet inni, mert ízlik és finom, próbálna valaki lebeszélni a citromos sörről, de te találkoztál már olyan emberrel, aki azért füvezett, mert tetszett neki az íze vagy a szaga? Nem hiszem. Azt a hatásáért kedvelik, ellenben az alkoholt nem csak ezért lehet szeretni.

2010. júl. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
én is láttam olyat nem is egyet. meg olyat is akit szerintem senki sem ítélne el sem most, 20 év múlva meg főleg nem.:) de persze megértem, mert különböző tapasztalatok különböző hatással vannak az emberekre.
2010. júl. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
30%

Ja és normális esetben egy 10 éves gyerek sörhöz sem jut.

Azt pedig erősen kétlem, hogy neked lenne igazad, ha így lenne, akkor meg sem fogalmazódott volna benned ez a kérdés, amit ide is feltettél. Ha természetes és elfogadható dolog lenne, akkor fel sem merülne benned, hogy esetleg emiatt egy lány nem keresi veled a kapcsolatot.


Minden esetre azért köszi, hogy nem kezdtél el anyázni, elég sok kérdésnél elkezdték már ugyanebben a témakörben, igaz nem engem, hanem más hozzám hasonló gondolkodású embereket, de örülök, hogy itt nem ezzel találkoztam.

2010. júl. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
ja és én nem ítélem el azt, aki elítéli csak annyira érdekelnek az okok mert még sosem sikerült megértenem. a szélsőségeket perszehogy értem az egyértelmű... de a többi? na mindegy, ha ilyet hallok mindig nagyon sokat kérdezek de nem bántásból!
2010. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
95-ös tőlem kérdezhetsz nyugodtan, én nem sértődök meg, készséggel válaszolok :)
2010. júl. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!