Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy füves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy füves fiúval?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 20. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:

00:11(Lakatos asszony:D): ment vissza, nem úszod meg ilyen könnyen. :D


másik 00:11: én teljes mértékben egyetértek veled, a te dolgod, az meg az enyém h elküldenélek ha ezt bejelentenéd nekem egy randin. :) ez már csak ilyen.

2010. júl. 21. 00:19
 52/88 anonim ***** válasza:
Ment vissza a válasz Lakatos Ájofdötájgörtől. :D
2010. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
Hát pontosan, mindenki a maga szempontjai alapján választ, örülök, hogy ebben azért egyetértünk.
2010. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
00:00! komolyan esélyt sem adnál annak akiről megtudnád hogy akárcsak egyszer is kipróbálta a füvet? vagy a rendszeresen füvezőkre vonatkozik csak? és hol a határ? kéthavonta egy? havonta? hetente?
2010. júl. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
26%
Nem, sajnálom, én esélyt sem adnék. Ez az én kritériumom. Tudom, szemétláda vagyok. Mondjuk azt talán megemészteném, hogy egyszer kipróbálta, de maximum ennyi és kész. Én soha nem próbáltam ki semmi kábítószerfélét, úgyhogy szerintem korrekt az elvárásom és tényleg értelmesebb elvárásnak tartom, mint hogy kék szemű legyen meg izmos.
2010. júl. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
én nem gondolom hogy szemétláda vagy csak nem értem tényleg ezt a totál elzárkózást. ha nem mondanám el neked soha nem gondolnád hogy csináltam már párszor. úgy érzem ettől nem lettem se rosszabb sem más és szomorú hogy valaki ezért annyira elítélne hogy a fontosabb dolgok már nem is érdekelnék. csak meglepődtem.
2010. júl. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna és hidd el még sok embert nem zavarna, engem nem az érdekelne h füvezik hanem h szeressen".

meg h jól eltudjunk beszélgetni meg ilyenek meg persze a külsőség is fontos mert pl ha raszta vagy akkor rögtön levágják h füvezel ha meg vmi nyomorék akkor úgysem néznék ki belőled....

2010. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 A kérdező kommentje:
nem vagyok raszta, se nyomorék. :D az életben nem vágnák le azt h fűvezem. max. azt mondanák h azért vagyok ilyen jó kedvű mert biztos szívok. :)
2010. júl. 21. 01:13
 59/88 anonim ***** válasza:

Hát nézd, milyen fontosabb dolgok? Nyilván értékelném, ha valaki minden évben adakozik különböző alapítványoknak, és nem is azt jelenti, hogy én mostmár ódzkodom ezektől az emberektől, mint a leprásoktól, csak egyszerűen nem lennék képes kapcsolatot kezdeni vele, mindig eszembe jutna. Ez elég érzékeny téma sokak számára, főleg manapság, ami ugye szomorú, mert azt jelenti, hogy sokan érintettek, viszont más ugyanezt csinálja, amikor azt mondja neki csak nagy mellű nő kell. Akkor a másikkal mi van? Meg sem akarja ismerni?

Pedig az csak külsőség, amiről nem tehet, ez viszont egy olyan dolog, amit mindenki maga dönt el, tehát úgymond nem egy olyan alapján születik az elvárás, amiért ő nem felelős.

2010. júl. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
én értem amit mondasz szerintem abban nem értünk egyet, hogy én úgy gondolom az, hogy valaki elszív néha egy-egy szálat és mosolygós lesz egy kicsit az semmivel sem rosszabb, mint ha valaki csokit eszik.
2010. júl. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!