Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, járnátok egy füves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy füves fiúval?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 20. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy fűvel kezdik na de nem a fű miatt mennek tovább:)viszont aki mélyebbre került az nehezen hagyhatta volna ki a füvet a kezdetekkor. attól hogy valaki füvezik, nem lesz rá nagyobb az esély hogy egy év múlva elkezdi lőni magát.
2010. júl. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
45%

Hát miért mennek tovább? :)

Tudod, ezt én leginkább a játékgéphez tudnám hasonlítani, szóval nem azért mennek tovább, mert egyszer elkezdték, de kétségkívül nem játékgépeznének, ha ki sem próbálták volna és tegyük hozzá semmi előnyük nem származik belőle.

A fű az első lépcsője ennek a lejtőnek, csak annyi a különbség, hogy ott még vissza lehet fordulni.

2010. júl. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
100%
jó. szóval van egy fiú, 16-23 éves koráig elszív mondjuk havonta 2-3 Cigit. közben tanul, nem amortizálódik le ennyitől, lesz munkája, ugyanolyan normális életet él mint az aki nem szívott el havonta 2-3 cigit hanem csak ivott a bulikban. találkozol vele mondjuk amikor 30 éves és elmeséli neked ezt. te meg egyből máshogy nézel rá, pedig szerintem senkinek sem ártott és nem is változott meg tőle. miért? ez miért nem fér bele?
2010. júl. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
53%
Pont azért, amit említettem, elég önfejű és makacs ember vagyok, ugyanazért nem fér bele, amiért másnak nem tetszik kövér/sovány ember. Nem fogom elítélni, sőt kinézni sem, még becsülni is fogom, hogy nem züllött el, tehát ne úgy képzeld el, hogy utálom és látni sem akarom, csak egyszerűen nem tudnék vele kapcsolatot kezdeni, tudod ilyenkor nem jönne az a bizonyos szikra.
2010. júl. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
szerintem meg aki fű után tovább megy, az 100% hogy nem tudta volna megállni, hogy eleve ne próbálja ki. érted? tehát aki nem próbálja ki mert kapudrog az eleve 100% hogy megállna a ciginél.
2010. júl. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
Azért ez nem biztos. Az egyik ismerősöm például azért nem iszik alkoholt, mert ha ő inna, akkor annyit, hogy fel nem tudna kelni napokig, szóval meg tudja állni, pont azért, mert tudja magáról, hogy gyenge jellem.
2010. júl. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
és ennek olyasmi oka van mondjuk hogy túl gyengének tartod? egy régebbi apró mozdulat önmagában nem lehet elég ok! szóval gondolom ilyesmi, hogy nem tartod elég erősnek a jellemét.
2010. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
Illetve gyenge jellem, na hülye kifejezés, tehát inkább úgy fogalmazok, hogy könnyen kísértésbe esik és nem ismeri a határokat.
2010. júl. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
de nyilván ezt onnan tudja hogy már van tapasztalata az alkohollal. nem?
2010. júl. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:

Nem, hanem egyszerűen elriaszt. Nem tartom gyengének, mindenki csinál hülyeségeket, tökéletes ember nincs, és egy ilyen dolog miatt nem fogok én gyűlölni senkit, azért ez még bőven nem az a kategória, viszont akkor is riasztó. Valahogy úgy érzem nem tudna példát mutatni. Gondolj bele, ha a gyerekedet kapnád rajta ilyenen, biztosan nem örülnél, már csak azért sem, mert szülő vagy. Hogyan tudnád neki megmondani,hogy ne tegye,ha te magad is ezt tetted?

Tudom tudom kicsit előrelátó és túl komoly vagyok, de számomra a liberalizmus ezen része borzalmasan taszító.

2010. júl. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!