Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után: "Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után: "Nem volt meg elsőre a szikra" ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Vagy volt ilyen, hogy nem működött a kémia, vagy nem érezte a tüzet.


Nem úgy alakulnak ki véletlenül dolgok, hogy jobban megismeri két fél egymást?


2019. júl. 23. 18:56
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
Akik ennyire védik ezt az elsőre szikrás dolgot, azok valószínűleg ezzel a kifogással koptatják le a pasikat randi után. Persze hogy nem fognak egyetérteni az épeszű magyarázattal.
2019. szept. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
94%

Fúúúú hány ilyet láttam aki vagy kifogásból, vagy mert ténylegesen el volt agyilag öntve a romantikus művekben olvasaottaktól és látottaktól, (vagy mindkettő) és tényleg elhitték hogy ha az első pár percben "nincs meg a szikra", akkor kár tovább "erőlködni" és nem voltak emiatt türelmesek, amikor a randipartnerek az első randin nem tudták hozni azt a természetes személyiségüket ami egyébként megvolt bennük, csak épp volt valami bezavaró körülmény, (pl. aznap stresszes napja volt, kihajtották nagyon, kapott valami rossz hírt, vagy csak nagyon odáig volt a érte és mindenképp kellett neki, de izgalmában rágörcsölt emiatt) és hát leoffolták a randiapartnert emiatt a továbbiakban.



A sokadik ilyen után meg értetlenül néztek hogy nem értik hogy mi a baj velük és miért szinglik még mindig, és miért nincs egy normális ellenkezőnemű.

2019. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Látom röpködnek a piros dislikeok. Úgy látszik sokan a leírtakat csinálják. ;) Pedig nem írtam oda, hogy fordított esetben ki vannak akadva, hogy nem hajlandó a randipartner jobban megismerni őket. :P
2019. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jó! Megy a like! :D
2019. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Nagy igazság amit írtál. Abból is látszik, hogy csendbe vannak azok akik eddig nagyon védték ezt a dolgot. :D
2019. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
89%

Hát én pofázhatok, de minek? Tudok olyat mondani, ami megváltoztatja a véleményeteket? Nem. Akkor?


Nekem egyszerű tárgyakkal is van szikra. Nevetséges, de mikor a kanapémat megláttam, az is szikra volt. Vagy a szemüvegkeretem. Megláttam, és nem tudtam másra gondolni.


Na ez embereknél is van, csak sokkal erősebb. Szikra nekem soha nem alakult ki idővel, mindig elsőre volt.


De ha tudományos magyarázat érdekel, lehet ez az, hogy egy csomó metakommunikációs jelet befogad, tudattalatt lefordít, és maga sem tudja, miért, de nem szimpatikus, vagy kifejezetten taszító neki a másik. A szikra pedig csomó olyan meta jel, ami tetszik neki.

2019. szept. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
80%
Jó mondjuk az igaz, hogy egyszerű tárgyakkal is van szikra. Nekem is. Ilyen pl. az öngyújtó vagy a gázbegyújtó. ;)
2019. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
65%
A szikra az a pénz?
2019. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Hülyeségnek tartom hogy "ha nincs meg elsőre a szikra," akkor onnantól be van zárva az az ajtó, és nem adnak esélyt a továbbiaknak.
2019. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
46! Mesélj hányszor sértődtél meg fordított esetben, miközben Te azt akartad hogy jobban megismerjétek egymást!
2019. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!