Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találjam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg ezt a lányt? Egyáltalán volt valami szikra vagy csak én gondoltam? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Kb. 1 honapja a barátnőmmel elmentünk ruhát venni. Én megláttam egy csajt aki nagyon megtetszett. Egész végig amig ott voltunk egymast neztuk meg nevetett is ha valamit mondtam a baratnomnek. es egyszer nezegettem.egy ruhat o mellettem allt es leszolitott de csak a ruharol beszeltunk. Utana jo par hetig nem lattam de sojat gondolkodtam , aztan par hetre ra 3 szor lattam az utcan de olyan helyzetben hogy nem volt eselyem.megszolitani. Szerintetek ez jelent valamit ami a boltban tortent? Legkozelebb ha latom megszolitsam?

2015. júl. 5. 16:57
 1/5 anonim válasza:
Nem feltétlen mondanám, hogy jelentősége volt, de abból probléma nem lehet, ha kicsit beszélgetsz vele. Abból már úgyis ki fog derülni, hogy mi az igazság.
2015. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

te most férfi vagy? (nem egyértelmű)


nyitott szemmel járkálj. esetleg menj vissza a baoltba, vagy emlékezz vissza, hátha eszedbe jut egy valami amiből kiindulhatsz.

2015. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eddig bíztatóan hangzik! :)
2015. júl. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem ferfi vagyok hanem no. es azota mar lattam a lanyt de mit mondjak neki hogy szolitsam meg?
2015. júl. 25. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
2. nézd meg a kulcsszavakat, és így már egyértelmű :)
2015. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!