Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknál mit jelent első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknál mit jelent első netes randinál az a szöveg, hogy nem volt meg a szikra?

Figyelt kérdés
Barátnőm kapta ezt. Azt mondta a fiú, hogy külsőre nagyon tetszik neki a lány és a szexuális fantáziáját is mozgatja.Akkor mire célozhatott?

2015. jún. 19. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy nem tetszett neki, ennyi. A többi már csak körítés, hogy ne bántsa meg.
2015. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A pasas azt mondta, h nála általában elsőre kijön a szikra, de volt, hogy csak később alakult ki
2015. jún. 19. 20:11
 3/17 A kérdező kommentje:
De külsőre tetszett, mert a pasi ezt bevallotta és utólag is írogatott neki. Sztm inkább a belső nincs ilyenkor összhangban
2015. jún. 19. 20:13
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségre nem jött be neki a lány, semmi érdekeset nem látott benne.

Ez nagyjából ugyanazt jeleni mint nőknél a "nincs meg a kémia" szöveg.

2015. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk sztm noknel mas..nekem sincs szikra elso randin senkivel..csak szimpatia...a szikra maskepp alakul ki a noknel..idovel
2015. jún. 19. 21:31
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Virágnyelven azt mondta, hogy nem lett belé szerelmes, ezért komoly kapcsit valószínűleg nem akar, de a szex az jöhet, ha ezzel is beéri a lány. Szerintem lépj tovább, mert neki csak egy éjszakára kellesz...
2015. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

első alkalommal nem is lehet szerelmesnek lenni :D

ez nem azén "pasim" :D

szeri, én már jó ideje nem ismerkedek neten :)

idiótaságnak tartom

2015. jún. 19. 21:55
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerelmesnek talán még nem, de a szikrája nem árt, ha megvan. Azt megérzi az ember, hogy ebből még lehet valami komoly érzés vagy sem. Ő azt érezte, hogy nem lehet, de szexre jó lenne neki a barátnőd. Erre írtam, hogyha a helyébe lennék ilyenbe nem mennék bele.
2015. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A külső az csak egy dolog.

Lehet valaki szép, de ha nem lehet vele közös nevezőre jutni vagy tényleg egy jót beszélgetni, akkor az már nem jó.

Itt is ez lehetett. Bejött neki a lány, de nem találta vele a közös hangot. Nincs mit csodálkozni, ilyen megtörténik.

Azért írogatott még neki és bókolt, hogy hátha lesz dugás belőle.


Én is már kaptam ezt meg egy lánytól, hogy ő nem érzett semmit ezért biztos nem lesz komolyabb köztünk.

Igaz, hogy 5-6 órán keresztül tök jól elvoltunk, nem is tudom, hogy mi kellett volna még neki. :)

Ilyenekkel nem is kell foglalkozni, ha nem hát nem.

Szar érzés az mikor azt hiszed jó úton haladsz és egyszer csak jön a hideg zuhany, de ez van.

Túl kell lépni és menni tovább.

Mond meg a barátnődnek, hogy ez nem az ő hibája, nem gyújthat minden férfi lelkébe, szívébe lángot. :)

2015. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hát ez sem igaz annyira, mert azt is belengette neki, hogy általában nála elsőre jön a szikra, de volt, hogy már később alakult ki...

Ez meg olyan, reménykedjél hátha duma...

Bár nekem csa ilyen volt, hogy mindenkivel később alakult, egy embert leszámítva, mert nála az első ranidn, de többségében nem.

MIndenki más

2015. jún. 19. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!