Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után: "Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után: "Nem volt meg elsőre a szikra" ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Vagy volt ilyen, hogy nem működött a kémia, vagy nem érezte a tüzet.


Nem úgy alakulnak ki véletlenül dolgok, hogy jobban megismeri két fél egymást?


2019. júl. 23. 18:56
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
8%

Az hogy neked mit jelent, arról nem tehetek. :)


Egyébként is három csaj is mondta hogy trükközik ezzel, úgyhogy innentől hitelesítve van a dolog. ;)


Kiszálltam a beszélgetésből a továbbiakban, egyébként is leírtam amit akartam már a 9-es hozzászólásban. Az utána lévő hsz-ek már nem mind kellettek volna. :)

2019. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Rossz irányba ment el a téma. :(
2019. júl. 24. 15:32
 33/51 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a "szikra" az összefoglaló neve annak, hogy a tudatalattim a másik mimikájából, hanglejtéséből, gesztusaiból, egyéb metakommunikációs jeleiből összerakja, hogy igen vagy nem. Az emberek többsége meg bárkivel összetud szokni, aki puncit akar, az sok mindent elnéz.
2019. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
44%
# 33: Teljes mértékben egyetértek, bár szerintem nem a többség az, aki bárkivel össze tud szokni. Vagy én más körökben mozgok... de nekem mind a nő-, mind a férfiismerőseim túlnyomó többsége igényli, hogy meglegyen a "szikra".
2019. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
91%
Úgy értettem, hogy sokan pont várnak a szikrára, pedig az vagy van, vagy nincs. Az én környezetemben sokan azért vannak valakivel, mert épp ő volt kéznél, de ennyi. Aztán panaszkodnak, hogy nem jó a kapcsolat, vagy valami hiányzik, de "lehetne rosszabb is". Ez a mottójuk. Abba nem gondolnak, hogy sokkal jobb is lehetne.
2019. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
# 35: Ja értem. OK, rájöttem, hogy fiatalabb koromban én is így működtem. Ha valaki udvarolt, és nem taszított kimondottan, akkor összejöttem vele. Na ezekből volt nekem sok 3 hónapos "kapcsolatom". És ezzel az a fő gond, hogy ha jön valaki, akivel viszont megvan a szikra, akkor garantált a szakítás (rosszabb esetben megcsalás, mert olyan is volt, nem vagyok büszke rá...)
2019. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
94%

36-os, én ennél is messzebbre mentem (kb. mint 20-as írta). Hozzá is mentem feleségül. Aztán jött a szikra. Mással:(

Borzasztó, amit érzek:(

2019. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
64%

"Ha nincs meg elsőre a szikra, később sem lesz köztetek semmi."


<3

2019. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 Kége ***** válasza:
26%

Állásinterjú után felhívja a HR-es a munkavállalót:

- Sajnálom, nem önt választottuk.

- Értem. Megkérdezhetem mi volt a baj?

- Nem volt meg elsőre a szikra.

2019. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
73%

Ezt most találtam az egyik fórum, idézetekről szóló topicjában:


"Vannak, akik a másikban elsőre keresik a szikrát, a tüzet, a pluszt, a levegő vibrálást, és azt várják, hogy rögtön működjön köztük a kémia. Na ők szoktak állandóan szinglik lenni."

2019. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!