Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után: "Nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után: "Nem volt meg elsőre a szikra" ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Vagy volt ilyen, hogy nem működött a kémia, vagy nem érezte a tüzet.


Nem úgy alakulnak ki véletlenül dolgok, hogy jobban megismeri két fél egymást?


2019. júl. 23. 18:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
42%

Régi ócska trükk!


Amikor a randipartnerben valami nem tetszik (munkája, keresete, ahol lakik, családi élete, különböző hobbi, bármi) akkor szoktak bezárkózni, egyoldalúak lenni randi alatt, miközben akár a randipartner törheti magát hiába, majd a végén, hogy a randipartner véletlenül se tudjon mit tenni, rá fogják ilyen szikrákra, kémiákra, stb...


Ennyi.

2019. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
86%
Pc kifogás arra hogy nem tetszel neki.....
2019. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
90%
Velem is volt már olyan, hogy hiába tetszett a másik, egyszerűen olyan volt az illata hogy képtelen voltam vonzódni hozzá, olyanok voltak a gesztusai amik nem imponáltak, vagy mondjuk olyan megjegyzések hagyták el a száját más emberekről, amik engem taszítottak. Ezek sarkalatos példák, de megesik hogy valami nem stimmel személyesen hiába jó online a dolog. Na meg ott van az is hogy ha sokat csalnak a fotók kiütközik személyesen
2019. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
58%
Vagy veletek nem volt olyan, hogy idő közben alakult ki, mert sok volt a szappanopera meg a romantikus regény. ;)
2019. júl. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
76%
Dohányozni akart, és nem adtál neki tüzet, ezen berágott. Vagy nem találta az öngyújtóját és így ideges volt, nem tudott a randira koncentrálni.
2019. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
39%

A szikra az nem alakul, az vagy van, vagy nincs. Nyilván ha annyira érdekes lenne a személyiséged, talán kapnál még egy esélyt, de ha semmilyen téren nem tudtad megfogni, akkor ennyi volt.

És ez nem önmagában annyi, tetszel-e neki, mert képről lehet hogy simán tetszel, vagy amíg meg nem szólalsz. Az egész fizikai valód akkor is lehet taszító, ha amúgy jól nézel ki.

2019. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
92%
Az jogos, hogy fokozatosan is kialakulhat vonzalom, de hidd el, ha "tuti nem", azt azért egy randiból is lehet tudni. Nekem volt már olyan életemben nem egyszer, hogy valakivel megismerkedtem és bár nem tudtam volna elképzelni vele kapcsolatot, de azért valamit megmozdított bennem, amit utólag nagyon-nagyon nehéz megfogalmazni. Ez még nem vonzalom, még csak nem is szimpátia, inkább csak a csírája ezeknek. Tulajdonképpen mondhatjuk úgy is, hogy ez a szikra, ami idővel lángra kaphat. Nem tudom tudatosan megfogalmazni ezt az érzést. Vagy van, vagy nincs. Ha nem volt meg, abból soha nem alakult ki később sem vonzalom, bármennyi időt is töltöttem együtt a másikkal, mondjuk baráti kapcsolatban. Ha viszont megvolt, akkor sokkal később is lehetett rá alapozni. Volt olyan, hogy valakinél éreztem első pillanattól ezt a bizonyos szikrát, de aztán bő fél évig találkozgattunk úgy elég rendszeresen (társaságban), hogy nem tekintettem őt potenciális párnak. Aztán később úgy alakult, hogy elkezdtünk kettesben is beszélgetni, akkor rövid idő alatt lett belőle kapcsolat.
2019. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
93%
Ha látok ilyen kérdést, mindig be fogom írni, hátha megmarad, a szikra neve je ne sais quoi, szó szeint "nem tudom, mi"-t jelent, és rengetegen érzik, ha külön neve is van.
2019. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
42%

Hiába, a régi emberhez képest mai ember "fejlett" annyira spirituálisan, hogy már ilyen "első szikrából" megállapítja, hogy van értelme a továbbiaknak vagy nincs, így már semmi szükség összecsiszolódni vagy megjavítani ami nem stimmel.


Régen nem is volt annyi szingli. ;)

2019. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Írsz valamit 9es :)
2019. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!